Samsung Galaxy A51 mi yoksa Xiaomi Mi 9T mi?

mrtdnc37

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Başlıkta da belirttiğim gibi fiyat segmenti olarak birbirine yakın ve rakip olan iki cihazı sizlerin fikir ve düşüncelerinizi
almak istiyorum. A51 tarafında beni en çok cezbeden ekranı, Mi 9T tarafında ise performans olarak beni kendine çeken tarafı var
Önce sebepleri daha sonra da siz olsanız hangi cihazı tercih ederdiniz konu başlığı altında fikir, yorum ve düşüncelerinizi paylaşırsanız
benimle çok sevinirim. Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla.

Merhaba arkadaşlar,
Başlıkta da belirttiğim gibi fiyat segmenti olarak birbirine yakın ve rakip olan iki cihazı sizlerin fikir ve düşüncelerinizi
almak istiyorum. A51 tarafında beni en çok cezbeden ekranı, Mi 9T tarafında ise performans olarak beni kendine çeken tarafı var
Önce sebepleri daha sonra da siz olsanız hangi cihazı tercih ederdiniz konu başlığı altında fikir, yorum ve düşüncelerinizi paylaşırsanız
benimle çok sevinirim. Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla.
İki telefon da amoled ekran kullanıyor. Mi 9T video tarafı daha iyi A51 fotoğrafta bir tık iyi gibi. Mİ 9T'nin ekran içi parmak okuması A51'e göre daha stabil çalışıyor. Fiyat performans açısından Mİ 9T

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı