Samsung Galaxy A52 alınır mı?

Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Hacılar, aklıma takılan bir soru var. A52'ye epey bi' baktım, segmentindeki telefonlara göre fiyat performans olarak üstünlüğü pek yok. Hatta işlemcisi 2-3 yıl istikrarlı bir şekilde götürür mü kararsızım ama kamerada OIS desteği olduğundan bir de kararlı ve sağlam bir yazılım ve arayüze sahip olduğundan bunu almaya karar verdim. Sorum şu: Şimdi mi almalıyım bu telefonu, yoksa biraz daha beklesem düşer mi fiyatı? (Bir de bu telefonda sanırım kasada esneme problemi varmış. Kullananlar varsa yeşillendirebilir mi?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasada esnem olayj A50 de ve A70 de vardı ancak yeni nesillerde öyle bir olay yok. Fiyat düşmesini beklemeyin. İhtiyacınız var ise alıp geçin derim. Çünkü ben ne zaman fiyat düşmesini beklesem tersine yükseliyor.

A52 öneririm.
Hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linkten bakabilirsiniz. Baktığım sitede bir kaç kişi daha esneme olduğunu yazmıştı. Ama her cihazda olmuyor sanırım. Çünkü bazıları da "hayır bende esneme yok" demiş.

Hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linkten bakabilirsiniz. Baktığım sitede birkaç kişi daha esneme olduğunu yazmıştı. Ama her cihazda olmuyor sanırım. Çünkü bazıları da "hayır bende esneme yok" demiş.

Telefonun A52 olduğu bile belli değil. Ancak teknoloji şans işi. Redmi serilerinde de ekrana bastırınca güç tuşundan hava çıkıyor. Net bir şey diyemeyeceğim. Ancak A52 özellik olarak gayet iyi cihaz.

Telefonun A52 olduğu bile belli değil. Ancak teknoloji şans işi. Redmi serilerinde de ekrana bastırınca güç tuşundan hava çıkıyor. Net bir şey diyemeyeceğim. Ancak A52 özellik olarak gayet iyi cihaz.
Kesinlikle haklısınız ama Ep*y' de bazı arkadaşar bu videoyu destekler nitelikte yorumlar yapınca kararsız kaldım. Xiaomi alacaktım normalde ama arayüz ve yazılım problemleriyle dolu olduğunu duydum ve ois desteği yokmuş kamerasında. Bir de ekran titreme sorunu da varmış. Yanıtlarınız için teşekkür ederim hocam.

Kesinlikle haklısınız ama Epey' de bazı arkadaşar bu videoyu destekler nitelikte yorumlar yapınca kararsız kaldım. Xiaomi alacaktım normalde ama arayüz ve yazılım problemleriyle dolu olduğunu duydum ve OIS desteği yokmuş kamerasında. Bir de ekran titreme sorunu da varmış. Yanıtlarınız için teşekkür ederim hocam.

Epey sitesinde yapılan yorumlara kanmayın. Ekran sorunu çıkınca haber olarak yayınlamıştım, yeni gelen güncelleme ile düzeltilmiş ama hâlâ yazılımından dolayı alınacak bir cihaz değil. Samsung Galaxy A52 daha mantıklı bir seçim olacaktır, kasa oynama problemi ile karşılaşırsanız geri iade edebilirsiniz.

Epey sitesinde yapılan yorumlara kanmayın. Ekran sorunu çıkınca haber olarak yayınlamıştım, yeni gelen güncelleme ile düzeltilmiş ama hâlâ yazılımından dolayı alınacak bir cihaz değil. Samsung Galaxy A52 daha mantıklı bir seçim olacaktır, kasa oynama problemi ile karşılaşırsanız geri iade edebilirsiniz.
Hocam hazır yakalamışken sorayım. A72 ile A52 arasındaki fiyat farkını ödeyip A72 almaya değer mi sizce? Ben bütçe olarak ikisinide alabilirim ama A72' yi almak istersem ucu ucuna yetiyor bütçem. Merak ettiğim şey şu: A52'yi aldığımda "Ulan keşke A72'yi alsaydım" dedirtir mi?

Hocam hazır yakalamışken sorayım. A72 ile A52 arasındaki fiyat farkını ödeyip A72 almaya değer mi sizce? Ben bütçe olarak ikisini de alabilirim ama A72'yi almak istersem ucu ucuna yetiyor bütçem. Merak ettiğim şey şu: A52'yi aldığımda "ulan keşke A72'yi alsaydım" dedirtir mi?

Hayır tek küçük farklar 500mAh daha büyük batarya ve 3X optik Zoom.

Hocam hazır yakalamışken sorayım. A72 ile A52 arasındaki fiyat farkını ödeyip A72 almaya değer mi sizce? Ben bütçe olarak ikisinide alabilirim ama A72' yi almak istersem ucu ucuna yetiyor bütçem. Merak ettiğim şey şu: A52'yi aldığımda "Ulan keşke A72'yi alsaydım" dedirtir mi?
Samsung Galaxy A72 ile Samsung Galaxy A52 arasındaki farklar:

• 500 mAh daha büyük batarya.
  • 0.2 inç daha büyük ekran.
  • 3X optik zoom özelliğine sahip telefoto lens. (Samsung Galaxy A52'de bunun yerine 5 MP derinlik sensörü bulunuyor)
  • Kutudan 25W adaptör ile çıkması. (Samsung Galaxy A52'nin kutusundan 15W'lık adaptör çıkıyor)

Bence 700 TL farka değmez, Samsung Galaxy A52 alın derim. İki cihaz da Android 14 dahil, 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak.
Başka konuda yazmıştım, alıntı yapayım. :D

Arasında çok fazla fark yoksa değebilir (bazen indirime giriyor) bence. Keşke A72 alsaydım diyeceğinizi sanmıyorum.

Geri
Yukarı