Samsung Galaxy A52 vs Oppo reno 4

Emirtacyildiz

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar telefon almama az bir zaman kaldı. Oppo reno 4 ile Samsung Galaxy A52 arasında kaldım. A52 de OIS olduğunu biliyorum ama çok video çeken biride değilim. Oyunda oynamıyorum. Hangisi alınmalı cevaplarsanız çok müteşekkir olurum.

Oyun oynamıyorsanız Oppo. Batarya konusunda çok daha iyi.
Yanlış bilgi vermeyin. İki telefonun bataryalardan haberiniz var mı acaba? Reno 4 Pro modelinde 4000 MAH batarya var, A52 modelinde 4500. İki telefonda da aynı yonga seti var. Ekranları da Amoled her iki cihazın. Hangi mantıkla Oppo batarya konusunda daha iyi diyorsunuz? Sadece hızlı şarjı daha iyi Reno 4 Pro modelinin.

İki telefon arasından A52 alman daha doğru olur. Arka kamera olarak daha iyi bir cihaz.

Peki internetteki fiyatı 4000 tl olan ön sipariş mi mağazalara geldiğinde fiyat değişimi olabilir mi. Max bütçem 4000tl

Yanlış bilgi vermeyin. İki telefonun bataryalardan haberiniz var mı acaba? Reno 4 Pro modelinde 4000 MAH batarya var, A52 modelinde 4500. İki telefonda da aynı yonga seti var. Ekranları da Amoled her iki cihazın. Hangi mantıkla Oppo batarya konusunda daha iyi diyorsunuz? Sadece hızlı şarjı daha iyi Reno 4 Pro modelinin.

İki telefon arasından A52 alman daha doğru olur. Arka kamera olarak daha iyi bir cihaz.
Testleri izleyin. Çok büyük fark yok ama Reno daha önde çünkü yazılımı çok hafif. Çok daha hızlı şarj ediyor bu da çok önemli.

Testleri izleyin. Çok büyük fark yok ama Reno daha önde çünkü yazılımı çok hafif. Çok daha hızlı şarj ediyor bu da çok önemli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alakası yok. İki cihazın birebir karşılaştırması yok. Ancak teknik özelliklerden tahmin edebiliyorum. Nitekim yukarıdaki videoda A71 ve Realme 7 Pro modelinin batarya kıyaslaması var. Bu iki modelde SD 720G ve 4500 batarya kullanıyor, Amoled ekran kullanıyorlar. A71 batarya konusunda biraz daha iyi. Samsung'un batarya optimizasyonu da iyidir ayrıca. Eski arayüzü gibi değil.

Reno 4 Pro 4000, A52 4500 olduğu için ve her iki cihazda aynı ve yonga seti olduğu için Reno 4 Pro modelinin A52 modelinden batarya olarak daha iyi olması mümkün değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alakası yok. İki cihazın birebir karşılaştırması yok. Ancak teknik özelliklerden tahmin edebiliyorum. Nitekim yukarıdaki videoda A71 ve Realme 7 Pro modelinin batarya kıyaslaması var. Bu iki modelde SD 720G ve 4500 batarya kullanıyor, Amoled ekran kullanıyorlar. A71 batarya konusunda biraz daha iyi. Samsung'un batarya optimizasyonu da iyidir ayrıca. Eski arayüzü gibi değil.

Reno 4 Pro 4000, A52 4500 olduğu için ve her iki cihazda aynı ve yonga seti olduğu için Reno 4 Pro modelinin A52 modelinden batarya olarak daha iyi olması mümkün değil.
Eğer batarya kimde daha çok batarya varsa o iyidir mantığı yok. O zaman en iyi batarya M51 olurdu. Samsung şu an ne yaptı bilmiyorum ama Note 8 modeli var elimde. Oppo yazılımı çok sağlam. Yüksek ihtimal aralarında 1 saat bile yoktur ama.

Eğer batarya kimde daha çok batarya varsa o iyidir mantığı yok. O zaman en iyi batarya M51 olurdu.
M51 batarya olarak piyasadaki en iyi cihazlardan zaten. Burada anlamadığın nokta her iki cihazın yonga, ekranlarının aynı olması. IOS olsaydı durum değişirdi, iki cihazda Android. 500 MAH'lık farkı arayüz kapatamaz, yukarıdaki videodan da kapatamadı net ortada.

Samsung şu an ne yaptı bilmiyorum ama Note 8 modeli var elimde.
Samsung Note 8 mi kullanıyorsun? Farklı segment cihazların batarya boyutlarını, farklı segment modellerde bir tutmakta doğru değil. Ekran, yonga setleri farklı çünkü.

Geri
Yukarı