Samsung Galaxy M51 vs Oppo Reno 4

Hokus Pokus

Centipat
Herkese selam. İki telefon arasında kararsız kalmış durumdayım. M51'in batarya standartları günümüzün çok üstünde ve çok güzel ve kullanışlı bir telefon. Ayrıca biraz da kalın tabii ki, sonuçta 7000 mAH'lik bir batarya barındırıyor içinde. Fakat Oppo Reno 4'ün de tasarımı ve Color OS beni benden alıyor. Çok şık bir telefon. Kararsız kalmış durumdayım. Sizce hangisini alsam içimde "Keşke şunu alsaydım." diye bir ukte oturmaz. Soruma cevap verdikten sonra maksimum 3.700 TL'lik tavsiye de yapabilirsiniz. Şimdiden musmutlu haftasonları ve musmutlu günler dilerim.

Herkese selam. İki telefon arasında kararsız kalmış durumdayım. M51'in batarya standartları günümüzün çok üstünde ve çok güzel ve kullanışlı bir telefon. Ayrıca biraz da kalın tabii ki, sonuçta 7000 MAh'lik bir batarya barındırıyor içinde. Fakat Oppo reno 4'ün de tasarımı ve color OS beni benden alıyor. Çok şık bir telefon. Kararsız kalmış durumdayım. Sizce hangisini alsam içimde "keşke şunu alsaydım." diye bir ukte oturmaz. Soruma cevap verdikten sonra maksimum 3.700 TL'lik tavsiye de yapabilirsiniz. Şimdiden musmutlu haftasonları ve musmutlu günler dilerim.

Hocam reno 4 kullanırken şarjı bittiğinde keşke M51 alsaydım dersiniz M51 kullanırken bileğiniz ağrıdığında keşke reno 4 alsaydım dersiniz.

İki telefonunda üstün olduğu yanlar var ama bence M51 (şebeke sorunu varmış bende ilk kez burada gördüm bu arada çok fazla kişi şikayet etmiş bu sorundan) lakin şunu unutmayın telefon bir telefona göre çok ağır ve kalın. Bende 210 grlık bir telefon var ve 1 saat kullansam bileğim ağrıyor. Açık konuşmak gerekirse M51 tank gibi duruyor.
Hocam burada kimse bir şey diyemez bence siz iki telefonuda araştırmışsınız size hangisi daha güzel geliyorsa onu alın.

Bu arada kamerası önemli değilse Realme 7 Pro'ya da bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı