Samsung Galaxy A52 vs Oppo reno 4

İki model arasından A52'yi öneririm. A52'nin özelliklerine baktığımda arka kameranın 30 FPS kayıt yaptığını gördüm ama endişelenmenize gerek yok, Samsung güncelleme ile 60 FPS desteğini sunar. Batarya, ekranı ve yeni çıkan bir model olması sebebiyle A52 modelini öneririm. İşlemcileri hakkında yorum yapmaya gerek yok ikisi de aynı.

Samsung orta segmente 60 FPS koymuyor nedense o yüzden güncelleme ile geleceğini zannetmiyorum. Video nadir çekiyorum çekersem de 1080p 60 FPS tercih ederim. Akıcılık daha iyidir bana göre.

Samsung orta segmente 60 FPS koymuyor nedense o yüzden güncelleme ile geleceğini zannetmiyorum. Video nadir çekiyorum çekersem de 1080p 60 FPS tercih ederim. Akıcılık daha iyidir bana göre.
Ben A70 kullanıyorum. 60 fps desteği sadece 1080p çekim yaparken mevcut. Telefonumu güncellemeden önce 4k video kaydında 30 fps kayıt yapamıyordum. :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210405-011149_Camera.jpg
    Screenshot_20210405-011149_Camera.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 28
Ben A70 kullanıyorum. 60 FPS desteği sadece 1080p çekim yaparken mevcut. Telefonumu güncellemeden önce 4k video kaydında 30 FPS kayıt yapamıyordum.
Ben A70 kullanıyorum. 60 FPS desteği sadece 1080p çekim yaparken mevcut. Telefonumu güncellemeden önce 4k video kaydında 30 FPS kayıt yapamıyordum. :)
Hımm hiç duymamıştım, sonradan eklendiğini. A52 şu an internette kalmamış ve mağazalara gelirse tahminimce fiyatı 4000 TL’yi aşar.Bu da bütçemi aşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi vermeyin. İki telefonun bataryalardan haberiniz var mı acaba? Reno 4 Pro modelinde 4000 MAH batarya var, A52 modelinde 4500. İki telefonda da aynı yonga seti var. Ekranları da Amoled her iki cihazın. Hangi mantıkla Oppo batarya konusunda daha iyi diyorsunuz? Sadece hızlı şarjı daha iyi Reno 4 Pro modelinin.

İki telefon arasından A52 alman daha doğru olur. Arka kamera olarak daha iyi bir cihaz.
Oppo Reno 4'ün ekranı OLED.

Hocam iki telefonda birbirine yakın. Arada 400TL fark var. Farkı verebiliyorsanız A52 daha iyi deneyim verecektir yok ben 400 TL veremem derseniz Oppo da kötü değil. Telefonun kibar olmasını istiyorsanız reno 4 ancak çok fotoğraf çekiyorsanız A52 tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı