Samsung Galaxy A54 alınır mı?

Bütçe
16.000

ipekitten

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu anki telefonum Huawei P Smart 2019 ve 2019 yılından beri kullanıyorum fakat çok sorun yaşadığım için yeni bir telefon almak istiyorum. Bütçem 15-16bin TL, daha üstüne çıkamam, öğrenciyim. Fakat daha ucuz olsun diye daha kalitesiz bir şey alma gönüllüsü de değilim.

Araştırırken A54 almaya karar vermiştim fakat sonradan aklıma A31 kamerasının sarı çektiği, satürasyon ayarının iyi olmadığı aklıma geldi ve bununla ilgili şikayetlerin sadece o modelde bitmediğini gördüm. Sizce bu bütçeyle A54 almam mantıklı mı yoksa onun yerine önerebileceğiniz başka telefonlar var mı? Şimdiden teşekkürler.

telefondan beklentilerim: ışık ve renk ayarı iyi olan, gece çekim yapabileceğim kamera, uzun ömürlü şarj. (suya dayanıklı olması da iyi olur ama elzem değil)
telefonu kullanma amacım: iletişim, dersler (ödev teslimi, Online derslere girme, Microsoft Office kullanımı), sosyal medya (içerik üretmiyorum), fotoğraf çekmek.

not: telefondan oyun vs oynayan bir insan değilim o yüzden bu konuda performansını umursamıyorum. Ayrıca s serisi düşünmüyorum çünkü hem bütçemi biraz aşıyor hem de daha önce Vatan'dan mağazada S20 FE almıştım ama bozuk çıktı... Aylarca iadesiyle uğraştım. Başka marka istememe sebebim de önceki deneyimlerimin beni tatmin etmemesi.

A54 güzel bir telefon. Kesinlikle alınır. Ama biraz daha bütçeyi arttırabilirim derseniz S21 FE modelide güzeldir. Ben de A54 alacaktım biraz daha bütçemi arttırıp S21 FE aldım. Ama o fiyatta alınabilecek en iyi telefonlardandır A54. S serisi istememişsiniz ama kullanan biri olarak yinede önereyim dedim. :)

A54 güzel bir telefon. Kesinlikle alınır. Ama biraz daha bütçeyi arttırabilirim derseniz S21 FE modelide güzeldir. Ben de A54 alacaktım biraz daha bütçemi arttırıp S21 FE aldım. Ama o fiyatta alınabilecek en iyi telefonlardandır A54. S serisi istememişsiniz ama kullanan biri olarak yinede önereyim dedim. :)
Çok teşekkür ederim S21 FE'ye benim de gözüm kayıyor ama önceki deneyimimden dolayı almaktan korkuyorum. Bir de karşılaştırınca batarya ve kamera olarak A54'ün daha iyi olduğunu gördüm ama sanırım S21 FE'de donma sorunu daha az yaşanıyormuş. Biraz daha para biriktirip ikisi arasında karar vereceğim gibi duruyor.

Çok teşekkür ederim S21 FE'ye benim de gözüm kayıyor ama önceki deneyimimden dolayı almaktan korkuyorum. Bir de karşılaştırınca batarya ve kamera olarak A54'ün daha iyi olduğunu gördüm ama sanırım S21 FE'de donma sorunu daha az yaşanıyormuş. Biraz daha para biriktirip ikisi arasında karar vereceğim gibi duruyor.
Ne demek. Dediğim gibi ikiside güzel telefon. Dediğiniz gibi S21 FE modelinde hiç donma yaşamadım. 1 senedir kullanıyorum. Gayet kaliteli ve memnunum. A54'te parasını hakeden bir telefon onuda söylemeden geçmeyelim. Biraz bütçeye bağlı yani. :)

Geri
Yukarı