Samsung A54 alınır mı?

Uchiha Narudo

Decapat
Daha fazla  
Kendime yeni telefon alacağım A54 ve S20 FE arasında kaldım. Bir yandan S20 amiral gemisi daha iyidir A54'a serisi giriş seviye telefon diyorlar, bir yandan da S20 FE eski telefon Android 14 güncellemesi almayacak A54 alın diyorlar. Ne yapmalıyım pek bilemedim, şahsen 3.5 yıldır Redmi Note 8 kullandığım için güncelleme almaması pek etki etmez diye düşünüyorum ama karar veremedim. Şarj ömrü iyi olsun ve oyunlar kasmasın istiyorum. Siz bu iki telefondan hangisini almamı önerirsiniz?

Son düzenleme:
Ben olsam S20 FE tercih ederdim.

S21 FE bütçe yetmez mi hocam?

Ayrıca ikisi arasından kesinlikle S20Fe daha iyidir. Hem 4k cebinde kalır hem de daha iyi telefonun olur.

2-3 Yılda çökecek telefon değil S20FE.
Güncelliğe çok önem veriyorsan amenna. Onun dışında S20FE Telefonu başka seviyede.

Farklı yönlerden birbirlerine az üstün geldikleri noktalar var. Çok yakın telefonlar.

Yakın telefon değiller. S20FE ona büyük boy gelir.

S20 FE 30x zoom kablosuz şarj gibi özellikleri var amiral ama bu saatten sonra alacak olsam A54 alırdım, güncel tasarımıda güzel bir telefon.

Not: S21 FE kullanıcısı

Birisi 4K60Fps çekiyor diğeri 4k30fps çekiyor bu fark bile yeterli bence. Birisi sd865 kullanıyor diğeri ortalama bir exynos işlemci kullanıyor. Kesinlikle performans olsun kamera olsun s20fe tatmin eder. Ama güncelleme ömrü S20fe için doldu. Android 13'ü aldı ve Android 14 almayacak. A54 ise android 17 alacağı söyleniyor. Android 16'yı kesin alır ama 17 meçhul.

Birisi 4K60FPS çekiyor diğeri 4K30FPS çekiyor bu fark bile yeterli bence. Birisi SD865 kullanıyor diğeri ortalama bir Exynos işlemci kullanıyor. Kesinlikle performans olsun kamera olsun S20FE tatmin eder. Ama güncelleme ömrü S20FE için doldu. Android 13'ü aldı ve Android 14 almayacak. A54 ise Android 17 alacağı söyleniyor. Android 16'yı kesin alır ama 17 meçhul.
S21 FE en son Android kaç alır 15 mi 16 mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendime yeni telefon alacağım A54 ve S20 FE arasında kaldım. Bir yandan S20 amiral gemisi daha iyidir A54'a serisi giriş seviye telefon diyorlar, bir yandan da S20 FE eski telefon Android 14 güncellemesi almayacak A54 alın diyorlar. Ne yapmalıyım pek bilemedim, şahsen 3.5 yıldır Redmi Note 8 kullandığım için güncelleme almaması pek etki etmez diye düşünüyorum ama karar veremedim. Şarj ömrü iyi olsun ve oyunlar kasmasın istiyorum. Siz bu iki telefondan hangisini almamı önerirsiniz?

İkisi arasında S20 FE almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı