Samsung Galaxy A54 şarjı nasıl?

Benim babam kullanıyor 25 wluk adaptörü alırsanız hızlı şarj olup oyun oynamıyosanız 2 gün gidiyor. Adaptör700 TL

Merhaba; Galaxy A54 kullanan var mı? Şarj ile alakalı sorular sormak istiyorum da.

Ben de var ama benimkinde parmak izini kullanınca telefonun renklerde bantlaşma oluyor yani color banding oluyor. Sizin sorunuza gelince şarjı iyi gidiyor 1 saatte doluyor 1.5gün gidiyor en çok TikTok ve Binance kullanıyorum ortalama 10 saat açık günde.

Ben de var ama benimkinde parmak izini kullanınca telefonun renklerde bantlaşma oluyor yani color banding oluyor. Sizin sorunuza gelince şarjı iyi gidiyor 1 saatte doluyor 1.5gün gidiyor en çok TikTok ve Binance kullanıyorum ortalama 10 saat açık günde.
Sanırım bir tek benim telefonda şarj az gidiyor, oyun oynamıyorum ve ekran açık süresi 3 saat falan olmasına rağmen günü amca çıkarıyor. Çok garip.

Benim babam kullanıyor 25 wluk adaptörü alırsanız hızlı şarj olup oyun oynamıyosanız 2 gün gidiyor. Adaptör700 TL
A72'den kalan 25 W'lık adaptörüm var, ama şarjım 3 saatlik ekran süresine ve oyun oynamamama rağmen günü zor çıkarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı