İnceleme Samsung Galaxy A7 (2018) 2023

Merhaba arkadaşlar. Bu günkü konumuz benim Samsung Galaxy A7 (2018) cihazımın 2023'te nasıl performans verdiğine ve alınır mı? Alınmaz mı yorumlaması yapacağım.
Öncelikle cihazın dış görünüşü çok güzel bende.

20230213_004405.jpg

Siyah rengi var bende gördüğünüz gibi.
Bu telefon dünyanın ilk 3 kameralı telefonu ve kameralarının hepsi farklı işlev görüyor.
Ana kamera.
Ultra wide 0.5X camera.
Portre kamerası.
Kamerası çok güzeldir buraya birkaç şu telefonla çekilmiş fotoğraf koyayım bari.

20230212_163647.jpg

20230212_163654.jpg

Evet arkadaşlar kamerasıda böyleymiş.
Bence gayet iyi ve güzel fotoğraflar için yeterli.
Gelelim performansa.
Bu telefonumuzda 4 GB RAM ve 64 GB hafıza bulunuyor. Ayrıca 128 GB versiyonuda vardır.
Bana 64 GB oldukça yeterli zaten.
Telefonumuz One UI 2.0 (Android 10) kullanıyor.
Android 10 günümüzde tüm programları desteklediği için sıkıntı çıkarmaz ama isterseniz Custom gsi ile Android 12'ye çıkartabilirsiniz.

Screenshot_20230213-004447_Settings.jpg

Cihaz 5G desteklemiyor malum 2018 telefonu ne diyelim canım :)
Bu telefonumuz 4 renkle satışta.
Siyah, pembe, altın, mavi.

samsung-galaxy-a7-2018-inceleme-Galaxy-a7-2018-ozellikleri-2.jpg

Cihazımız Exynos 7885 8 çekirdekli işlemciyi kullanıyor 1.9 da çalışan 4X çekirdek 1.3'te çalışan 4X çekirdekle çalışıyor.
Gayetde hızlıdır.
Gelelim oyun performansına.
Ben genellikle Call of Duty Mobile oynuyorum.
Bu oyunumuzu 60 FPS'te oynatıyor.
Size videosunuda bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cihazımızın pili 3300 mAh.
Ben 1 günü rahatlıkla çıkartıyorum.
Cihazımızın verdiği hissiyat çok iyi çok ince olduğu içinde hafif.

samsung-galaxy-a7-2-1.jpg

Cihazımızın fiyatı çıktığı zamanlarda 2100 TL civarıydı. Şimdi ise 4.749 TL.
Şu ampul bir daha yakılmasın bence :)
Evet arkadaşlar konumuz bu kadardı.
Okuduğunuz için teşekkür ederim umarım yardımcı ola bilmişimdir.
İyi sosyaller!

Dosya Ekleri

• 20230212_163645.jpg
    20230212_163645.jpg
    194,4 KB · Görüntüleme: 112
Elinize sağlık, zamanında almak istediğim ama alamadığım bir telefondur, olsun şu anda M21 kullanıyorum, memnunum :)

Aslında 5000 TL altı telefon arayanlar için güzel bir alternatif. Şimdinin giriş seviyesi telefonlarını almak yerine zamanının iyi telefonlarından alınabilir bence. Güzel bir blog olmuş elinize sağlık.

Aslında 5000 TL altı telefon arayanlar için güzel bir alternatif. Şimdinin giriş seviyesi telefonlarını almak yerine zamanının iyi telefonlarından alınabilir bence. Güzel bir blog olmuş elinize sağlık.

Android sürümü biraz eski ama hiç ödün vermiyor turp gibi maşallah hızlı ve sade.

Elinize sağlık, zamanında almak istediğim ama alamadığım bir telefondur, olsun şu anda M21 kullanıyorum, memnunum :)
M21 kötü değil hocam teşekkür ederim keyfini çıkarın.

A serisi eskiden daha klas seriydi :(
Şimdilerde iyi ama A1x seriler çok kötü hızlı bir samsung deneyimi istiyorsanız A3x telefon almalısınız bence

Dönemine göre başarılı bir telefon olduğunu düşünüyorum. Güzel inceleme olmuş, emeğinize sağlık.
Çok sağolumn hocam.

Eski güçlü telefonları almak oldukça mantıklı günümüzde. Geçenlerde M23'ten S10+'a geçiş yaptım ve at arabasından inip Tesla'ya binmiş gibi oldum. Aldığım günden beri bir kere bile donmadı, kamerası mükemmel, özellikle video kameranın HDR özelliği ile mükemmel görüntüler elde edilebiliyor. Bir de hataya düşüp Bootloader kilidi açmasaydım Samsung uygulamalarından yararlanmaya devam edecektim ama yaptık işte bir hata. İnceleme oldukça güzel bu arada, elinize sağlık.

Geri
Yukarı