İnceleme Samsung Galaxy A7 (2018) 2023

Merhaba arkadaşlar. Bu günkü konumuz benim Samsung Galaxy A7 (2018) cihazımın 2023'te nasıl performans verdiğine ve alınır mı? Alınmaz mı yorumlaması yapacağım.
Öncelikle cihazın dış görünüşü çok güzel bende.

20230213_004405.jpg

Siyah rengi var bende gördüğünüz gibi.
Bu telefon dünyanın ilk 3 kameralı telefonu ve kameralarının hepsi farklı işlev görüyor.
Ana kamera.
Ultra wide 0.5X camera.
Portre kamerası.
Kamerası çok güzeldir buraya birkaç şu telefonla çekilmiş fotoğraf koyayım bari.

20230212_163647.jpg

20230212_163654.jpg

Evet arkadaşlar kamerasıda böyleymiş.
Bence gayet iyi ve güzel fotoğraflar için yeterli.
Gelelim performansa.
Bu telefonumuzda 4 GB RAM ve 64 GB hafıza bulunuyor. Ayrıca 128 GB versiyonuda vardır.
Bana 64 GB oldukça yeterli zaten.
Telefonumuz One UI 2.0 (Android 10) kullanıyor.
Android 10 günümüzde tüm programları desteklediği için sıkıntı çıkarmaz ama isterseniz Custom gsi ile Android 12'ye çıkartabilirsiniz.

Screenshot_20230213-004447_Settings.jpg

Cihaz 5G desteklemiyor malum 2018 telefonu ne diyelim canım :)
Bu telefonumuz 4 renkle satışta.
Siyah, pembe, altın, mavi.

samsung-galaxy-a7-2018-inceleme-Galaxy-a7-2018-ozellikleri-2.jpg

Cihazımız Exynos 7885 8 çekirdekli işlemciyi kullanıyor 1.9 da çalışan 4X çekirdek 1.3'te çalışan 4X çekirdekle çalışıyor.
Gayetde hızlıdır.
Gelelim oyun performansına.
Ben genellikle Call of Duty Mobile oynuyorum.
Bu oyunumuzu 60 FPS'te oynatıyor.
Size videosunuda bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cihazımızın pili 3300 mAh.
Ben 1 günü rahatlıkla çıkartıyorum.
Cihazımızın verdiği hissiyat çok iyi çok ince olduğu içinde hafif.

samsung-galaxy-a7-2-1.jpg

Cihazımızın fiyatı çıktığı zamanlarda 2100 TL civarıydı. Şimdi ise 4.749 TL.
Şu ampul bir daha yakılmasın bence :)
Evet arkadaşlar konumuz bu kadardı.
Okuduğunuz için teşekkür ederim umarım yardımcı ola bilmişimdir.
İyi sosyaller!

Dosya Ekleri

• 20230212_163645.jpg
    20230212_163645.jpg
    194,4 KB · Görüntüleme: 112
Eski güçlü telefonları almak oldukça mantıklı günümüzde. Geçenlerde M23'ten S10+'a geçiş yaptım ve at arabasından inip Tesla'ya binmiş gibi oldum. Aldığım günden beri bir kere bile donmadı, kamerası mükemmel, özellikle video kameranın HDR özelliği ile mükemmel görüntüler elde edilebiliyor. Bir de hataya düşüp Bootloader kilidi açmasaydım Samsung uygulamalarından yararlanmaya devam edecektim ama yaptık işte bir hata. İnceleme oldukça güzel bu arada, elinize sağlık.

Hocam bence de mantıklı ama M23 düşük seviyye bir cihaz yani ucuz bir deneyim için tasarlandı. Ama S10 üst seviyye bir amiral gemisiydi. Bende S10 almak istiyorum.
Benim 2013'te aldığımız Samsung Note 3 hala bende duruyor. O zamanlar dünyanın en güçlü telefonu seçilmişti. Şimdilerde batarya problemi var değiştirmem lazım. Hala güzel çalışıyor genel uygulamaları destekliyor oyun performansı o kadar da kötü değil. O amiral gemisi hala uzun yıllardır dayanıyor bana 100 defa Custom ROM yüklemişimdir içine hiç ptoblemi olmadı cihazın Odin'le yeniden geri yükledim. Yani sizde uzun yıllar S10 kullanmaya devam.

Hocam bence de mantıklı ama M23 düşük seviyye bir cihaz yani ucuz bir deneyim için tasarlandı. Ama S10 üst seviyye bir amiral gemisiydi. Bende S10 almak istiyorum.
Benim 2013'te aldığımız Samsung Note 3 hala bende duruyor. O zamanlar dünyanın en güçlü telefonu seçilmişti. Şimdilerde batarya problemi var değiştirmem lazım. Hala güzel çalışıyor genel uygulamaları destekliyor oyun performansı o kadar da kötü değil. O amiral gemisi hala uzun yıllardır dayanıyor bana 100 defa Custom ROM yüklemişimdir içine hiç ptoblemi olmadı cihazın Odin'le yeniden geri yükledim. Yani sizde uzun yıllar S10 kullanmaya devam.

Benim S10+'ın da batarya sorunu var, batarya durumu iyi olmadığı için en fazla 5 saat gidiyor ama yakında bataryasını değiştireceğim. Batarya değişince beni rahat 3 yıl götürür bu telefon. Samsung'un eski amiral gemisi telefonları tank gibi gerçekten.

2019'dan beri severek kullandığım telefonumun incelemesini görünce mutlu oldum. Canımı sıkan tek eksiği Type-C şarj girişinin olmaması.
Yani başka bir cihaza da geçmek istemiyorum çünkü alsam iPhone alırım ama onda da always on display daha yeni iPhone 14'te geldi. iPhone veya AMOLED ekranı olmayan modele asla geçmem bir kez insanın gözü alışınca bırakamıyor.

Bir de hataya düşüp Bootloader kilidi açmasaydım Samsung uygulamalarından yararlanmaya devam edecektim ama yaptık işte bir hata. İnceleme oldukça güzel bu arada, elinize sağlık.

O hareketin aynısını S7 de yaptım ama eski amiral gemisi cihazları cidden çok iyi. Bende durumu toparlayınca S10e geçmek istiyorum. S10 modelinde mi yoksa Plus'ta mı soğutma vardı acaba?

O hareketin aynısını S7 de yaptım ama eski amiral gemisi cihazları cidden çok iyi. Bende durumu toparlayınca S10e geçmek istiyorum. S10 modelinde mi yoksa Plus'ta mı soğutma vardı acaba?

İnternete göre buhar hazneli soğutma sistemi sadece S10+'da var. İlk defa duydum böyle bir şey olduğunu.

2019'dan beri severek kullandığım telefonumun incelemesini görünce mutlu oldum. Canımı sıkan tek eksiği Type-C şarj girişinin olmaması.
Yani başka bir cihaza da geçmek istemiyorum çünkü alsam iPhone alırım ama onda da always on display daha yeni iPhone 14'te geldi. iPhone veya AMOLED ekranı olmayan modele asla geçmem bir kez insanın gözü alışınca bırakamıyor

Evet bende 2018'den beri kullanıyorum. Type-C olmaması biraz eksik ama büyük bir sorun değil yeterince hızlı şarj alıyor. İlk kullandığım zamanlar çok büyük geliyordu bu telefon bana ama şimdi gözlerim o kadar alışmış ki kocaman telefon bana küçük geliyor. Piyasada A7mizin ismini çok göremedim üzüldüm o yüzden A7 kullanan küçük kitleni mutlu etmek için bu konuyu oluşturdum.

Benim S10+'ın da batarya sorunu var, batarya durumu iyi olmadığı için en fazla 5 saat gidiyor ama yakında bataryasını değiştireceğim. Batarya değişince beni rahat 3 yıl götürür bu telefon. Samsung'un eski amiral gemisi telefonları tank gibi gerçekten.
Hocam hemen değiştirin tepe tepe kullanın derim ben. Çok doğru yapıyorsunuz.

Geri
Yukarı