Samsung Galaxy A7 vs LG G6 vs Asus Zenfone5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Selam. Yeni telefon alacağım ve bütçemi zorlayarak 2000TL'ye kadar çıkardım. Samsung Galaxy J7 Pro önerildi lakin A7'yi Vatan'da aynı fiyata buldum ve daha iyi olduğunu düşünüyorum. Zenfone ise aralarında en pahalı olanı. LG'ye karşı içimde bir antipati var servisinden dolayı. Fazla oyun oynamıyorum ve ithalatçı garantili telefon istemiyorum. Sizce en mantıklı seçin hangisi olacaktır? @THE_MILLER göz atarsanız sevinirim.

3 model arasından donanım ve performans konusunda en iyi cihaz G6. Fakat bende önermem G6 almanızı. Geriye kalan 2 cihazdan Zenfone 5 daha güncel bir model. A7'den kamera, donanım ve performans olarak daha iyi.

LG tarafında servis dışında bir sorun yaşamadım aslında. Ve cihaz hakkında kötü yorum da yok. Zenfone pahalı kalıyor. G6 mantıklı gibi.
G6 almaya gidiyorum, teşekkürler.

Son düzenleme:
G2'den G6'ya geçiş yaptım. Evkur'dan 2000TL'ye 10 taksitle aldım. Sanırım iyi bir tercih oldu.

Konunu yeni gördüm ki tavsiyem de amiral gemisi olan G6'dan yana olacaktı. Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. Yeterli bilgi edinirsem tecrübeyle birlikte bir incelemesini yapacağım.

Teşekkür ederim. Yeterli bilgi edinirsem tecrübeyle birlikte bir incelemesini yapacağım.

İncelemenizi görmek bizi memnun edecektir. Şunu da belirteyim LG firmasının en iyi ve sorunsuz modellerini kullanıyorsunuz. G2 ve G6 G serisinin en iyi cihazları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı