Samsung Galaxy A7 vs LG G6 vs Asus Zenfone5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyilik yaramıyor? Size sert bir tavrım olduysa affola. Sadece okumadan yorum yapılması beni sinirlendiriyor. Ön yargılarınızdan siz de kurtulmalısınız.
Saygından dolayı teşekkürler. İlk suçun bende olduğunun farkındayım. Fakat yukarıdaki hadsiz öyle mesaj atınca o anki sinirle böyle oldu. Kusura bakma yeniden güle güle kullan.

Mesaj sayısına bakılıyorsa ben diyeyim. Bencede LG pişmanlıktır. Kendini avutmana gerek yok LG kronik sorunlu olmayan telefonlar çıkaramadı henüz. İleride ne olacağı belli değil bundan 1 sene önce forum da demiştim GS yoktur diye bak gör GS sorunu çıktı. İlerde GPS gibi sorunlar çıkabilir. LG sözünü tutmayan firma halen daha G4 telefonuna 7.0 verecekler. Tamam kardeşim aldın hayırlı olsun ne diyelim. Ucuz etin yahnisi olmaz. Samsung fiyatlar hemen düşmüyor LG 6 ay sonra 2000 TL falan düşüyor. Kısacası LG bu zamanda Casper'dan yana farkı yoktur. Mübarek soba çıkarıyorlar bu iki firma. Bence LG telefon işi yerine soba işine girsin daha çok kazanır. :ROFL:

Son düzenleme:
Saygından dolayı teşekkürler. İlk suçun bende olduğunun farkındayım. Fakat yukarıdaki hadsiz öyle mesaj atınca o anki sinirle böyle oldu. Kusura bakma yeniden güle güle kullan.

Saygıyı sizden öğrenecek halim yok. Okumadan yorum yapıyorsunuz sonradan yazıncada hadsiz mi oluyoruz? Siz önce kendinize bakın boş yapmayın burada.

Sanki RAM markası değişmeli.
Mesaj sayısına bakılıyorsa ben diyeyim. Bencede LG pişmanlıktır. Kendini avutmana gerek yok LG kronik sorunlu olmayan telefonlar çıkaramadı henüz. İleride ne olacağı belli değil bundan 1 sene önce forum da demiştim GS yoktur diye bak gör GS sorunu çıktı. İlerde GPS gibi sorunlar çıkabilir. LG sözünü tutmayan firma halen daha G4 telefonuna 7.0 verecekler. Tamam kardeşim aldın hayırlı olsun ne diyelim. Ucuz etin yahnisi olmaz. Samsung fiyatlar hemen düşmüyor LG 6 ay sonra 2000 TL falan düşüyor. Kısacası LG bu zamanda Casper'dan yana farkı yoktur. Mübarek soba çıkarıyorlar bu iki firma. Bence LG telefon işi yerine soba işine girsin daha çok kazanır. :ROFL:
Eğer araştırmadan alsaydım kendimi avuturdum değil mi? Ben bu riski göze alarak aldım ve kararlarımı sorgulamak size düşmez. Bir sorun çıkmazsa telefonda 4-5 ay sonra tekrar görüşürüz burada.

Eğer araştırmadan alsaydım kendimi avuturdum değil mi? Ben bu riski göze alarak aldım ve kararlarımı sorgulamak size düşmez. Bir sorun çıkmazsa telefonda 4-5 ay sonra tekrar görüşürüz burada.
Görüşelim ben buradayım. :sinsi:

Ben LG fanatiği değilim yanlış anlaşılmasın. Ama her konusu açıldığında "Lg pişmanlıktır" sıktı artık.

Çok kulaktan duyma bilgilerle hareket ediliyor. Geçen gün gördüm Samsung marka alacaksanız Note ve S serisi dışında iyi değil diyorlar. Bu durum 2014 yılından sonra tamamiyle değişti halbuki. Sektörü yakından takip etmiyorlar ki.

Bir insanlar bir şeyler biliyor ki "LG pişmanlıktır" diyor. Hani Casper ve James Donkey gibi markalar gibi diyoruz önermiyoruz. Böyle deyince bize sıktı diyorsunuz. Ben de LG kullanıyorum fakat adam gibi telefon çıkarana kadar LG almayacağım ve kimse de memnun değil. Tamam ekranı ve kamerası güzel ona lafım yok fakat ısınma ve şarj gibi kronik sorunları olunca insan nefret ediyor markadan. Bunda olmaz, şunda olmaz diyorsun yine aynı devam ediyor.

Ön yargılı yaklaşıyorsunuz. G6 için kronik problem diyebileceğimiz bir şey baş göstermedi henüz. 2 3 kişide ghost screen olmuş ki bu da bu durumu kronik yapmaz.

Tamam siz devam edin konuşmaya ilerde senle birada görüşeceğiz. G5 için demişlerdi sorun yok alın hey millet ne oldu onlara nerde sesleniyorum onlara?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı