Samsung Galaxy A71 nasıldır?

Kamera için alıyorsanız ve 4600 liraya kadar çıkabilecekseniz ben olsam bunu alırdım:
Kalemi var mı bu telefonun?
Sm
Burdaki insanlara sorup alma kardeşim A71 nasıl yazıyorsun direk başka telefon atıyorlar bunu al diye. Yaklaşık 2 haftadır A71 kullanıyorum ben. Kamera olarak kim ne derse desin fiyatına göre üst düzey bi performans ve kalite sunuyo. İşlemci 730 var uzun ömürlü bi işlemci donma kasmada yapmıyor alan memnun satan memnun açıkçası. Vee ayrıca S10e dedikleri telefon A71'den 1 yaş falan büyük güncel olması daha iyi değil mi sence? Ha birde S10e'nin bataryası düşük bununla rahat 1 buçuk gün çıkarıyorum oyunuyla instasıyla twitchiyle youtubesiyle rahat yani.
Herkes değil ancak bazı insanlar telefondan anlıyorum ayağına yatmak için Samsung'a çamur atıyorlar diye düşünüyorum. Xiaomi sevgisinin arkasında da gizli bir Samsung nefreti olduğunu düşünüyorum. A71 üst-ortanın en iyi telefonudur bence. Xiaomi bir süpermarket telefonudur, bizim tüketici ahlakının sosyolojik bir ispatıdır. Olay budur. Samsung'u marka olarak tek geçerim. Belki Apple bile ilerde yok olabilir ama Samsung öyle böyle devam eder diye düşünüyorum hattâ.

Son düzenleme:
Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama zamanında A71'i iyi övmüşüm kusura bakmayın hakkınızı helal edin ben telefonu övdükten 2 hafta sonra iPhone 8'e geçtim :D :D Oturduğum yerden yumuşak halıya düştüğü an telefonun şarj alması bozulup 2 hafta servis beklemiştim geldiği gibi satmıştım. İlk başta çok harika telefon geldi ama sonradan sıkmaya başladı klasik android işte :/

Geri
Yukarı