Samsung Galaxy A71 Odin'de gözükmüyor

HEiScLEveR

Hectopat
Samsung Galaxy A71'im download modda olmasında rağmen Odin'de görünmüyor, aygıt yöneticisinde ise şu şekil bir hata alıyorum; (birden çok Odin sürümünü ve Samsung USB driver sürümünü denedim.)
(Windows 10 64-Bit)

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    3,3 KB · Görüntüleme: 25
İmkanın varsa Windows 7 ile denemeni öneririm. Windows 10 otomatik driver kurup hataya sebep oluyor olabilir. İmkanın yoksa da bilgisayarın internet bağlantısını kestikten sonra kurduğun tüm sürücüleri temizleyip sadece kendi emin olduğun sürücüyü kurarak tekrar dene. Bu süreçte bilgisayarını internete bağlama. Windows 10'da Samsung telefonları download mod ile bilgisayara bağlamak zor olabiliyor.

İmkanın varsa Windows 7 ile denemeni öneririm. Windows 10 otomatik driver kurup hataya sebep oluyor olabilir. İmkanın yoksa da bilgisayarın internet bağlantısını kestikten sonra kurduğun tüm sürücüleri temizleyip sadece kendi emin olduğun sürücüyü kurarak tekrar dene. Bu süreçte bilgisayarını internete bağlama. Windows 10'da Samsung telefonları download mod ile bilgisayara bağlamak zor olabiliyor.

Sürücüyü silmem için Program files / Samsung kısmındaki uninstall dosyasını çalıştırmam yeterli değil mi?

Değil, aygıt yöneticisinde Samsung ile alakalı gördüğünüz her aygıta sağ tıklayıp sürücüsünü silmelisiniz.

2 tane vardı biri direk sürücünün kendisi diğeri de önceden indirdiğim ADB sürücüsü, ikisini de sildim yeniden yükledim ancak çözülmedi halen aynı hata. Sanırım otomatik driver indirmeyle bir ilgisi yok.

Değil, aygıt yöneticisinde Samsung ile alakalı gördüğünüz her aygıta sağ tıklayıp sürücüsünü silmelisiniz.

Ayrıca System32 klasörüne bakıp denilen DLL dosyasının orada olmadığını fark ettim sorun bununla ilgili olabilir mi?

DLL dosyasını System 32 ye attıktan sonra aygıt yöneticisindeki yeri değişti unknown adı altında gösteriliyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Elimde Samsung bir cihaz olmadığı için deneyemiyorum. Kablo ve bağladığınız USB girişini değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Cihazın download modda USB modem olarak görünmemesi gerek hatırladığım kadarıyla.

Geri
Yukarı