Samsung Galaxy A7'yi Bilgisayar Görmüyor

D064N

Hectopat
Merhabalar forumda yeniyim hesap açmamın sebebiyse başlıktaki gibi. USB kablosuyla bilgisayara bağladığım telefonu bilgisayar görmüyor. Şöyle ki başka telefonu bilgisayara bağladığımda görüyor, Bu da USB kablosu ve bilgisayarın soketinden olacak sorunların ihtimalini kaldırıyor herhalde. Dünden beri internette girmediğim site izlemediğim video kalmadı neredeyse.

Cihaz Samsung Galaxy A7(sm-A700fq)

Yaptıklarım ise şöyle;
*Telefonun geliştirici seçeneklerindeki ayarları yaptım.
*Aygıt yöneticisine baktım telefon görünmüyor.
*Telefondan yazılan birtakım *#sayısayı# gibi kodlardan açılan pencerelerdeki ayarları yaptım
*Başka bilgisayarda da denedim.
*Cihazın şifresini kaldırıp denedim.
*Cihaza hardreset attım olmadı

Sorunu kendim cevaplamış gibi olacağım ama galiba telefonun soketinde sorun var. Öyleyse bunu nasıl nerede tamir ettirebilirim? (Cihazın garantisi yıllar önce bitti+cihaz rootlu)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar forumda yeniyim hesap açmamın sebebiyse başlıktaki gibi. USB kablosuyla bilgisayara bağladığım telefonu bilgisayar görmüyor. Şöyle ki başka telefonu bilgisayara bağladığımda görüyor, Bu da USB kablosu ve bilgisayarın soketinden olacak sorunların ihtimalini kaldırıyor herhalde. Dünden beri internette girmediğim site izlemediğim video kalmadı neredeyse.

Cihaz Samsung Galaxy A7(SM-A700FQ)

Yaptıklarım ise şöyle;
*Telefonun geliştirici seçeneklerindeki ayarları yaptım.
*Aygıt yöneticisine baktım telefon görünmüyor.
*Telefondan yazılan birtakım *#sayısayı# gibi kodlardan açılan pencerelerdeki ayarları yaptım
*Başka bilgisayarda da denedim.
*Cihazın şifresini kaldırıp denedim.
*Cihaza hardreset attım olmadı

Sorunu kendim cevaplamış gibi olacağım ama galiba telefonun soketinde sorun var. Öyleyse bunu nasıl nerede tamir ettirebilirim? (Cihazın garantisi yıllar önce bitti+cihaz rootlu)

Aynen kendin cevaplamışsın. Elinde OTG kablo varsa bir flash bellek tak okumazsa haklısın demektir. Mecbur telefoncu yolu göründü sayılır soket değişimi için.

Kardeş onu araştır kendin yap nasıl yapcanı bilmiyorum ama telefonuna uygun şarj söketini al kendin yap telefonucular telefonun orasını burasını değiştirip veryor telefoncuya hiç gitme YouTube'den araştır yap.

Kardeş onu araştır kendin yap nasıl yapcanı bilmiyorum ama telefonuna uygun şarj söketini al kendin yap telefonucular telefonun orasını burasını değiştirip veryor telefoncuya hiç gitme YouTube'den araştır yap.
O dediğin olanaksız cihaz %90 elinde kalır çöp olur. Söz konusu cihaz soket ve sof tuşlar birlikte yani zor iş arka kapak ön cam sökülecek. Kelin merhemi olsa kendi başına sürer hesabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı