Samsung Galaxy A9 (2018) kullanıcı yorumları?

__can__

Decapat
Haziran ayında yeni telefon almayı düşünüyorum. A9 2018 dikkatimi çekti kamerası falan. Aranızda kullanan varsa bana bilgi verebilirmi nesi iyi nesi kötü? Bazıları işlemcisi iyi değil falan diyorlardı en iyisi kullanıcıdan yorum almak. Birde ses kalitesi iyi mi? Cevaplar için şimdiden teşekkürler 🙏

Bi kaç ay önce bende almayı düşünüyodum. Olumsuz yorumlardan dolayı bundan vazgeçip s9 a yöneldim ama bi baktımki ötv+dolar ikilisinde mükemmel bir sahneye çıkış oldu. Bende aynı senin gibi haziranda almayı düşünüyorum. Galiba daha düşük modeller almak zorunda kalıcaz. A9 da ne bilim tasarımı çok kötü.

Bi kaç ay önce bende almayı düşünüyodum. Olumsuz yorumlardan dolayı bundan vazgeçip s9 a yöneldim ama bi baktımki ötv+dolar ikilisinde mükemmel bir sahneye çıkış oldu. Bende aynı senin gibi haziranda almayı düşünüyorum. Galiba daha düşük modeller almak zorunda kalıcaz. A9 da ne bilim tasarımı çok kötü.
Aslında tasarım açısından ben beğendim ama yorumlarda işlemciyi iyi değil yazınca fiyatı artmadan önce 2.800 liraydı. 2800 lira verip işlemcinin iyi olmaması kötü olurdu. Videolarda güzel duruyor ama kararsız kaldım. Fiyatlar eski haline dönmezse biraz daha bekleyeceğim mecburen.

Bu fiyatta LG G7 almak daha mantıklı olur.

Kamera olarak karşılaştırma bulamadım ama LG G7 daha iyi gibi geldi ikiside üzmez fakat A9 2018 Snapdragon 660 kullanıyor 1700 TL telefonlarda kullanılan bir işlemci kesinlikle A9 2018 önermiyorum.

LG eski sorunlarını çözdüğü için artık alınabilir bir telefon. LG G7 Snapdragon 845 kullanıyor ve farkı açıyor benim önerim LG G7.

Bu fiyatta LG G7 almak daha mantıklı olur.

Kamera olarak karşılaştırma bulamadım ama LG G7 daha iyi gibi geldi ikiside üzmez fakat A9 2018 Snapdragon 660 kullanıyor 1700 TL telefonlarda kullanılan bir işlemci kesinlikle A9 2018 önermiyorum.

LG eski sorunlarını çözdüğü için artık alınabilir bir telefon. LG G7 Snapdragon 845 kullanıyor ve farkı açıyor benim önerim LG G7.
LG thinq bahsediyorsunuz değil mi? Ben en fazla 3 bin lira fiyat bandında telefon bakıyorum. Önerdiğiniz telefonun fiyatı 5.200 TL 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı