Samsung Galaxy A9 (2018) İncelemesi

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Merhabalar, bugün Samsung Galaxy A9 (2018) model telefonum elime geçti. Hemen incelemeye başladım performans testine soktum. Sorularınız varsa alabilirim.

Telefonda 6GB RAM olduğu için çok fazla işlemi art arda yaptığım halde kasmıyor özellikle yüksek ayarlarda PUBG oynarken cihazın kendi içinde bulunan GameTools programı ile Whatsappta mesajlaşıp bir yandan adam vurabiliyorum aynı ekranda. Cihaz elime %55 şarj ile geçti ben de bitirip takayım dedim. Saat 1 civarı aldım neredeyse aralıksız elimde durdu cihaz ve indirme yaptı, Pubg de oynadım. Saat 17:45'e geldiğimizde şarjım 16'ydı. Yani anlayacağınız şarjı çok iyi gidiyor.

Oyun performansı olarak Pubg Mobile'yi en yüksek ayarlarda sıkıntısız açıyor. Snapdragon 660 sağ olsun ısınma da yapmıyor uzun süre oynadığımda.

Kamera kalitesi çok övülecek kadar iyi değil fakat piyasadaki çoğu telefona kafa tutacağı aşikar. Memnun kalmadım diyenler muhtemelen ayarsız kullanıyordur ben yapay zeka modunu da aktifleştirince güzel sonuçlar aldım.

Sanırım parmak izi okuyucu olarak en hızlı telefon A9 çünkü evimizde S8 var ve ikisine de aynı anda basınca A9 daha hızlı açılıyor. Dizayn ve tasarım olarak telefonu çok beğendim. Kutu içerisinden çok sağlam yapıştırılmış koruyucu jelatin ile geldi çıkarmayı düşünmüyorum. Ekran parlaklığını fulleyince çok HD ve saf güzel bir görünüm oluyor. Ses performansı olarak çok iyi. Mikrofonu muhtemelen en iyi olan telefonlardan birisi. 128GB depolama sağladığı için de çok rahat ediyorsunuz.

Cihazın arkadan fotoğrafı:

36EYaA.jpg

Önden atmıyorum zaten internette mevcut ben sadece arka rengini çıplak gözle görürmüş gibi deneyimleyin diye arkadan çektim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı