Samsung Galaxy Ace S5830i Mobil Ağa Erişilemiyor Hatası

Azeroth

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba uzun süredir acı çeken bir insan olarak selamlar.

S5830i kullanıcısıyım. 4.3 ROM kullanıyorum. Link2SD kullanıyorum. Bilirsiniz 200MB yer var telefonda. 2 Gün önce Whatsapp 30 MB'ten birden 70'e fırlayınca silip tekrar yüklemek zorunda kaldım. telefonda 0.3 KB yer kaldı ve hiçbir şey düzgün çalışmadı. Ama tekrar yüklenmedi ben de her şeyi sildim Link2SD de dahil olmak üzere. Yer açıp yüklemeyi başardıktan sonra, Link2SD de yükledim. Whatsapp'ı SD karta taşımak istedim fakat Root yetkisi alamadı Link2SD hata verdi. Superuser üzerinden baktım yetki veremedim. Google Play'den Root Checker ve SUSuperuser indirdim. Root Checker 1 saat falan sürdü sonuç alamayınca sonlandırdım. SUSuperuser üzerinden bir hata veriyordu kapadım oradan da Root yetkisi veremeyince vazgeçtim, Link2SD yüklemekten kaldırdım ne varsa kaderimi kabullendim.
Whatsapp girmeye çalıştım ve bir baktım; Mobil Ağa Erişilemiyor.

Ne olmuş olabilir ? Karıştırdığım şeyler bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
3G'den 2G'ye ayarlayıp deneyin, mobil ağa erişilemiyor hatasını düzeltir muhtemelen.

Cihazınıza Stock ROM atın. Google Play Store'i devre dışı bırakın. Whatsap vs. gibi önemli uygulamaların düşük boyutlu eski sürümlerinin .apk dosyalarını yükleyin. Uygulamaları güncellemeden bu şekilde kullanın.

3G'den 2G'ye ayarlayıp deneyin, mobil ağa erişilemiyor hatasını düzeltir muhtemelen.

Cihazınıza Stock ROM atın. Google Play Store'i devre dışı bırakın. Whatsap vs. gibi önemli uygulamaların düşük boyutlu eski sürümlerinin .apk dosyalarını yükleyin. Uygulamaları güncellemeden bu şekilde kullanın.
3G ' den 2G ' ye dahi alamıyorum.
IMEI numaram gözükmüyor şu an. Sanırım sorun ondan kaynaklı kendi orjinal IMEI numaramı nasıl yüklerim acaba ?

+

Eski APK ' lardan Whatsapp, Youtube gibi uygulamalar desteğini çekiyor ne yazık ki güncellemek zorunda kalıyorum

Çözüldü.

Tekrar root dosyasını okuttum telefona.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefon kutusunda yer alan IMEI ile videodaki adımları uyguladım ve oldu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı