Samsung Galaxy Buds 2 nasıldır?

Mantony

Hectopat
Makaleler
1
Samsung Galaxy Buds 2 nasıl bir kulaklık aktif şekilde kullanan var mı? Bassları, kulağa oturuşu nasıl?
Hepsiburada'da 650TL'ye düştüğünü görünce siparişi verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung'un ürettiği hangi cihaz kötü oldu, da bu olsun🙂 gayet güzel bence güle güle kullanın.

Bana da güzel geldi Rtings testleri oldukça olumlu fakat yabancı Amazon'da ve Hepsiburada'da kulağına oturmadığını söyleyenler olduğu için biraz bu konuda tereddütlerim var.

Ben de dün aldım bu kulaklığı fakat Aktif Gürültü Engelleme ve Ortam Modu açıkken az da olsa rüzgar sesi gibi bir cızırtı geliyor. Kapalı moda aldığımda ise bu ses kesiliyor tamamen kulak tıkacı gibi oluyor. Sizde de böyle bir durum var mı?

Bir de bluetooth ile bağladığınızda bluetooth sekmesinde cihazın adı ne olarak gözüküyor? Koduyla beraber söyleyebilir misiniz?

Ben de dün aldım bu kulaklığı fakat Aktif Gürültü Engelleme ve Ortam Modu açıkken az da olsa rüzgar sesi gibi bir cızırtı geliyor. Kapalı moda aldığımda ise bu ses kesiliyor tamamen kulak tıkacı gibi oluyor. Sizde de böyle bir durum var mı?

Bir de bluetooth ile bağladığınızda bluetooth sekmesinde cihazın adı ne olarak gözüküyor? Koduyla beraber söyleyebilir misiniz?
Bana yanlış ürün yolladılar hiç açmadan ürünü iade ettim.

Geri
Yukarı