Samsung Galaxy Buds 2 vs Anker Soundcore Life Note 3I

Mert_Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar herkese merhaba, Hepsiburada üzerinden aldığım ürünü değişim talebinden bulundum ve ilgili departman bu seçenekleri sundu (başka herhangi bir seçenek yok, ikisinden birini seçmem gerekiyor). Sizce hangisi daha iyidir? Samsung Galaxy Buds 2 mi yoksa Soundcore Life Note 3I mi? İzlediğim kadarıyla Anker bir tık daha iyi gözüküyor ancak telefon olarak S23 kullanıyorum ve aynı zamanda Samsung saatim de var. Ekosistemi mi tamamlasam yoksa Anker'in performansını mı seçsem bilemedim açıkçası 😄 Tavsiyeniz nedir?

Dostlar herkese merhaba, Hepsiburada üzerinden aldığım ürünü değişim talebinden bulundum ve ilgili departman bu seçenekleri sundu (başka herhangi bir seçenek yok, ikisinden birini seçmem gerekiyor). Sizce hangisi daha iyidir? Samsung Galaxy Buds 2 mi yoksa Soundcore Life Note 3I mi? İzlediğim kadarıyla Anker bir tık daha iyi gözüküyor ancak telefon olarak S23 kullanıyorum ve aynı zamanda Samsung saatim de var. Ekosistemi mi tamamlasam yoksa Anker'in performansını mı seçsem bilemedim açıkçası 😄 tavsiyeniz nedir?

Bence her türlü Samsung.

Buds 2 kullanıyorum. Merak ettiğiniz soru varsa sorabilirsiniz. Watch 4 s10e buds 2 ekosistemi kurdum. Eğer samsung cihazlar varsa tabii ki samsung. Aynı marka cihazlar birbiriyle daha uyumlu çalışırlar

Hocam Buds 2 ile ilgili bir şikayet duymadım. Bütçem yetse idi alacaktım. Hatta bu kulaklığın Samsung modellerde daha iyi çalıştığını söyleyen kişiler var. Ekosistem de düşünülünce ben Samsung alırdım.

Evet öyle.
Bende Buds 2 var.
Vatan'dan S21 FE aldım kendime.
Buds 2 hediye ettiler. Ben de 2 aynı kulaklığı ne yapacağım deyip dayıma verdim.
Dayım başta Honor telefon ile kullanıyordu.
Sesten memnun sayılır gibiydi.
Benim telefona bağlayınca ses kalitesi daha iyi oluyordu.
Ama geçen gitti iPhone 12 aldı ve ses kalitesi berbat. iPhone ile ses çok kötü.
Satacak.

Buds 2 kullanıyorum. Merak ettiğiniz soru varsa sorabilirsiniz. Watch 4 s10e buds 2 ekosistemi kurdum. Eğer samsung cihazlar varsa tabii ki samsung. Aynı marka cihazlar birbiriyle daha uyumlu çalışırlar
Hocam aslında merak ettiğim bass performansı genel olarak rap, phonk tarzı müzikler dinliyorum memnun kalır mıyım acaba buds 2'den?

Hocam aslında merak ettiğim bass performansı genel olarak rap, phonk tarzı müzikler dinliyorum memnun kalır mıyım acaba buds 2'den?
Phonk seven birisi olarak söylüyorum Samsung S10e kutusundan çıkan kablolu kulaklığı kadar güzel bir ses şiddetine sahip değil. Onlayken son sese rahat bir şekilde alamıyordum işitme kaybı yaşarım diye :D. Buds 2 öyle değil çok fazla ses vermiyor. Bass ve tizler olması gerektiği gibi. En son ses açınca ses kalitesi azalıyor. Öyle aman bir performansı yok. Şarjı iyi gidiyor. Kutusunu kaybettim 2 haftadır evde bir yerlerde bulamıyorum. Kulaklıklar var kutusunu bulamıyorum. Bir daha ablama bir şey verirsem ne olayım:D

Phonk seven birisi olarak söylüyorum Samsung S10e kutusundan çıkan kablolu kulaklığı kadar güzel bir ses şiddetine sahip değil. Onlayken son sese rahat bir şekilde alamıyordum işitme kaybı yaşarım diye :D. Buds 2 öyle değil çok fazla ses vermiyor. Bass ve tizler olması gerektiği gibi. En son ses açınca ses kalitesi azalıyor. Öyle aman bir performansı yok. Şarjı iyi gidiyor. Kutusunu kaybettim 2 haftadır evde bir yerlerde bulamıyorum. Kulaklıklar var kutusunu bulamıyorum. Bir daha ablama bir şey verirsem ne olayım:D
Anladım hocam o zaman ses karakteri olarak biraz daha dengeli. Peki phonk tarzı dinlerken keyif alıyor musunuz yani iyi ki bu kulaklığı almışım vs gibi bir deneyiminiz oldu mu?

Anladım hocam o zaman ses karakteri olarak biraz daha dengeli. Peki phonk tarzı dinlerken keyif alıyor musunuz yani iyi ki bu kulaklığı almışım vs gibi bir deneyiminiz oldu mu?
Evet hocam. Sonuna kadar değer. Bu bütçe için gayet iyi bir kulaklık. Yapısı falan da gayet güzel. Kutusu çok hoş bence. Yalnız kulaklığın 3 modu var. Birisi ortam birisi normal diğeri gürültü engelleyici.
Ortam modu dışarda son ses dinletecek kadar kaliteli çalışıyor. Araba insan seslerini şarkı ile duyabiliyorsunuz. Harika bir şey. Yolda 2 kulaklığı takıp rahat bir şekilde şarkı dinlemenize olanak sağlıyor.
Normal mod bildiğiniz normal mod. Ortamın sesi çok az geliyor.
Gürültü engelleyici ise gürültüyü engelleyemiyor maalesef. Normal mod ile arasında fark yok diyebilirim. Yine bir katkısı var gürültü engelleme adına ama yapmak için yapmışlar. Son seviye ses ve gürültü engelleme modunda dışarının sesi hiç gelmiyor. Onu söyleyim. Ama son seviyeden 2-3 tık azaltınca sesi dışarının sesi duyuluyor. Aklınızda bulunsun.

Evet hocam. Sonuna kadar değer. Bu bütçe için gayet iyi bir kulaklık. Yapısı falan da gayet güzel. Kutusu çok hoş bence. Yalnız kulaklığın 3 modu var. Birisi ortam birisi normal diğeri gürültü engelleyici.
Ortam modu dışarda son ses dinletecek kadar kaliteli çalışıyor. Araba insan seslerini şarkı ile duyabiliyorsunuz. Harika bir şey. Yolda 2 kulaklığı takıp rahat bir şekilde şarkı dinlemenize olanak sağlıyor.
Normal mod bildiğiniz normal mod. Ortamın sesi çok az geliyor.
Gürültü engelleyici ise gürültüyü engelleyemiyor maalesef. Normal mod ile arasında fark yok diyebilirim. Yine bir katkısı var gürültü engelleme adına ama yapmak için yapmışlar. Son seviye ses ve gürültü engelleme modunda dışarının sesi hiç gelmiyor. Onu söyleyim. Ama son seviyeden 2-3 tık azaltınca sesi dışarının sesi duyuluyor. Aklınızda bulunsun.
Çok teşekkür ederim hocam sağ olun.

Geri
Yukarı