Samsung Galaxy C7 vs Mi 5 Prime

Ben de C7 düşünüyorum. Özellik ve kalite olarak daha
Bakmak zorunda diyorsunuz da bilmeden alıp resmi distribitörüne götürdüğünde "kusura bakmayın bu ürünün garantisi bulunmamakta" yanıtını alan birkaç kişi olmuş. Ayrıca yorumlarda Barış Tolon isimli kişi de destek vermeyeceğini söylemiş.
Yurdışı kaynaklı bir siteden alış veriş yapmaktan daha güvenli olmuyor mu?
Neticede şimdiye kadar neredeyse herkes yurtdışından alışveriş yapmıştır.
Tabi bu biraz da şans meselesi gibi geliyor. Distribütör garantili olup da çok sorun yaşayan da var, ithalatçı garantili alıp hiç sıkıntı yaşamayan da.
Bilmiyorum. Az daha araştırıp bir telefonda karar kılarım.

Yok hocam aldığınız ürünün Türkiye'de resmi bir temsilcisi varsa bakmak zorundalar kanun böyle diyor. Aksini iddia ederlerse THH'ye gidersiniz. Samsung servisi Note 7 olayından sonra kendini bayağı bir toparladı. Mi5'i getiren ithalatçıda da sorun yaşayana pek rastlamadım.

xy.png

Siparişimi verdim, teşekkürler.

İthalatçı garantili bir Samsung model alırsanız Samsung Türkiye sizinle ilgilenmez. Çünkü Samsung'un resmi yollarla getirdiği modellerden biri değildir. C serisinini bütün modelleri ithalatçı garantili olarak satılır. Ben bunu demek istemiştim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı