Samsung Galaxy C9 Pro vs Xiaomi Mi Note 3

Güncelleme desteği ve kalan parayla hayatına dair bir şeyler katabileceği için önerdim, 400 lira ile bir kaç kitap alıp okuyabilir, tatile gidebilir veya sevdiği şeyleri yapabilir. Bütçesi yüksek diye sınırında önermek gibi bir zorunluluk görmüyorum.
Öyle bir şey söylemedin. Bütçe zate ortada, ona göre telefon alırsa kitaba verecek parası tükenmez.
Diğer konu ise, güncelleme desteği demişsin de ne alaka? Mi note 3'ün android 8e kadar yolu var. Hatta /cust partitionuna sahip olduğundan redmi note 4 de yapıldığı gibi treble portlanabilir.

@Alperen Kara O dediğin konularda Çin firmaları şaibeli zaten. Telefon içinde gelen kendi uygulamalarını bu kadar abartmanın anlamı yok, Samsung ön yüklü uygulamaları genel olarak iş görüyor, tamamen kaldırılsaydı iyi olurdu istediğin de devre dışı bırakılabiliyor zaten.
İlk mesajda Çin firmalarının bu özelliğinden bahsettim zaten. Olayın yüklü gelen uygulamalarla ilgisi yok.

Öyle bir şey söylemedin. Bütçe zate ortada, ona göre telefon alırsa kitaba verecek parası tükenmez.
Diğer konu ise, güncelleme desteği demişsin de ne alaka? Mi note 3'ün android 8e kadar yolu var. Hatta /cust partitionuna sahip olduğundan redmi note 4 de yapıldığı gibi treble portlanabilir.
Birinde söz var diğerinde özelleştirip sunmak var. Her ne kadar GM yanlış politika izleyip güncelleme geciktirse de Xiaomi'nin yapacağını düşünmüyorum, önereceğim şeyler benim fikirlerim ve zevklerim olacak parası artsın amacındaydım ki sözde teknoloji gelişiyor deyip fiyatları arttırıyorlar eninde sonunda yaptığı işlem birileri aramak, oyun oynamak vb. bunları eski telefonlarda yapıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı