Samsung Galaxy E5(em-500hq) ROM Atma

Penken

Hectopat
Daha fazla  
Selamün aleyküm arkadaşlar...
Yakın zamanda ben samsung galaxy e5 (sm-e500hq) cihazıma king root ile root atmıştım..
Bir zaman sonra rootu kaldır dedim yeniden başladı, sonra açılışta şu yazı çıktı
''Se Android is:Enforcıng '' ve ''warranty bit is:kernel'' yazısı çıkıyor ve telefon açılıyor. Güncellemeleri kontrol ediyorum ve cihazınız özel modda olduğu için güncelleme alınmıyor diyor. (yani garanti dışı.)
Bunun için stock rom(firmware) [Sam mobile de yok]dosyasını zor da olsa buldum. İnternette izlediğim videoda tek bir rom dosyası var ama bende ise 4 tane var...

İsimleri:
-Boot-Code-CSC-Modem- yazılı ve cihaz kodları vs vs var. (hepsi md.5 uzantılı)
Odinde ne yapacağımı bilmiyorum. Telefonun 2 yıl garantisi vardı geri getirmek istiyorum...
Root edeceğim ama internette root dosyası olmadığı için otomatik rootların hepsini denedim(kingo-mobilego-autoroot.vs..)
Ne yapmam gereklidir acaba bilen biri var mı ? Lütfen yardımcı olun. Acil. Önemli telefonu garantiye vermem lazım :(
Bu da o yazının fotosu:

12596023_10207248874053187_703405834_n.jpg

Bu ise dosyaların fotografı:

asgdffh.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı