Samsung Galaxy Grand Prime arama yapılınca çalmıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Galaxy Grand Prime kullanıyorum. Sıkıntı şu: 1-2 uygulama yükleyince arama ekranı veya ses gelmiyor sonra cevapsız çağrı olarak gözüküyor.
Bu yüzden dolayı ailem "ayda 69 TL veriyoruz sana ulaşamıyoruz o zaman hattı kapatalım" diyorlar. Çözüm nedir?

Arkadaşlar merhaba. Galaxy Grand Prime kullanıyorum. Sıkıntı şu: 1-2 uygulama yükleyince arama ekranı veya ses gelmiyor sonra cevapsız çağrı olarak gözüküyor.
Bu yüzden dolayı ailem "ayda 69 TL veriyoruz sana ulaşamıyoruz o zaman hattı kapatalım" diyorlar. Çözüm nedir?

Usta telefon eski bende Samsung E5 kullanıyorum elbet eski olduğu için sorunlar olacaktır ben çözümü telefonu sıfırlamakta buluyorum genelde.

Google Hizmetlerini Devre dışı bırakın,Nova Launcher kullanın Galaxy S5 kullanıyorum kasma yok.Kapanmayan hizmetler için ise root atmayı deneyebilirsiniz.

Yaşın 12 ise hattı kapatalım demeleri normal belki de 15+ isen ne kapatması bana yeni telefon almanız lazım demen lazım.

Samsung pişmanlıktır. Çok çektim, denediğim model epey fazla. En sonunda nokia aldım,rahat ettim.

Geri
Yukarı