Samsung Galaxy J2 Hakkında Bilgi

DeeJMert

Kilopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy J2 almayı düşünüyorum. Kullananlar telefon hakkında bilgi verebilir mi? Artıları veya eksileri hakkında.

Çünkü Samsung o telefona hiçbir zaman güncelleme getirmeyecek (büyük ihtimalle) ve zamanla TouchWiz in azizliğine uğrayıp kasmaya başlayacaktır.

Touchwiz sorunu artık yok, şu ön yargılarınızdan kurtulun artık. 650 TL'ye J2 yerine Lenovo A7000 almanı öneririm. J2 o fiyatı hak etmiyor.

Lenovo istemiyorum çünkü telefon piyasasında yeni ve ne gibi sorunlar çıkartacağını bilmiyorum. Başıma geldi. Bir de ekranı çok büyük.

Sorularınız varsa yazın cevaplamaya çalışayım yakınımda var o telefon. Bence ucuza bulursanız alabilirsiniz plastik malzemesi sizi biraz üzebilir. Tab 2 kullanıcısıyım. O tabletin Touchwiz sorunlarını bu telefonda henüz görmedim. Stabil gözüküyor ama ben alışık değilim yeni Touchwiz e bana biraz absürt geldi.

Sorularınız varsa yazın cevaplamaya çalışayım yakınımda var o telefon. Bence ucuza bulursanız alabilirsiniz plastik malzemesi sizi biraz üzebilir. Tab 2 kullanıcısıyım. O tabletin Touchwiz sorunlarını bu telefonda henüz görmedim. Stabil gözüküyor ama ben alışık değilim yeni Touchwiz e bana biraz absürt geldi.

Samsung'un kendi bayiisinde 650TL. Bana ucuz geldi.
Soru olarak;
-Isınma gibi bir problemi var mı?
-Oyun performansı bakımından nasıl ?
-Donma, kasma gibi problemi var mı ?
-Sence bu fiyata almalı mıyım ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı