Samsung Galaxy J2 Telefon Odin Modda Kaldı

Bütçe
0

Yüce Beratus

Decapat
Daha fazla  
5 yıldır kullanmadığım Samsung Galaxy J2 telefonumu içindeki verileri almak için yeni batarya takıp çalıştırdım.
Ekranda hasar var ama ben o hasarla kullanıyordum telefonu ve ekranda göremediğim yer yoktu.
Şimdi cihazı şarja taktım Samsung yazısı geliyor sonra siyah ekranda kalıyor.
Reset atmayı deneyecektim o yüzden Odin Mode'a girdim bu sefer de “downloading…” yazısı karşımda takılı kaldı.
15 dakika bekleyip bataryayı çıkarıp tekrar aynı işlemi yaptım yine telefon siyah ekranda kaldı sonra yine downloading de kaldı.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 92
Samsung Galaxy J2 recovery mode ekranına girme işlemini aşağıdaki talimatları izleyerek uygulayabilir, cihazınızı kurtarma modu ile başlatabilirsiniz.

• Cep telefonunuzu kapalı konuma getirin.
  • Ses Açma (Volume Up) + Orta Tuş (Home) + Güç Açma (Power) düğmelerine aynı anda basarak cihaz logosu görünene kadar basmaya devam edin.
  • Cihaz logosu göründüğünde Güç Açma (Power) düğmesine basmayı bırakın, diğer tuşlara birkaç saniye daha basmaya devam edin.
  • Kurtarma Modu (Recovery Mode) ekranı göründüğünde tüm düğmeleri bırakın.
  • Seçenekler arasında gezinmek için Ses Açma (Volume Up) ve Ses Kısma (Volume Down) tuşlarını, seçim yapmak için Güç Tuşu (Power) kullanabilirsiniz.

Hocam kurtarma bölümüne girmiyor mu cihaz, oradan sıfırlayın.

Samsung Galaxy J2 recovery mode ekranına girme işlemini aşağıdaki talimatları izleyerek uygulayabilir, cihazınızı kurtarma modu ile başlatabilirsiniz.

• Cep telefonunuzu kapalı konuma getirin.
  • Ses Açma (Volume Up) + Orta Tuş (Home) + Güç Açma (Power) düğmelerine aynı anda basarak cihaz logosu görünene kadar basmaya devam edin.
  • Cihaz logosu göründüğünde Güç Açma (Power) düğmesine basmayı bırakın, diğer tuşlara birkaç saniye daha basmaya devam edin.
  • Kurtarma Modu (Recovery Mode) ekranı göründüğünde tüm düğmeleri bırakın.
  • Seçenekler arasında gezinmek için Ses Açma (Volume Up) ve Ses Kısma (Volume Down) tuşlarını, seçim yapmak için Güç Tuşu (Power) kullanabilirsiniz.

Hocam kurtarma bölümüne girmiyor mu cihaz, oradan sıfırlayın.
Eklere eklediğim fotoğrafta olduğu şekil kalıyor ve tuşlar çalışmıyor. O şekilde kalıyor .

Eklere eklediğim fotoğrafta olduğu şekil kalıyor ve tuşlar çalışmıyor. O şekilde kalıyor.

Hocam şu linkten
yönergeleri takip edip stok ROM yükleyebilirsiniz. Zaten ROM atma işlemi de Odin modda iken yapılır.

Ayrıca cihaz uzun süre beklediği için anakarttaki devreler oksitlenmiş olabilir, bu durumda yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Hocam şu linkten
yönergeleri takip edip stok ROM yükleyebilirsiniz. Zaten ROM atma işlemi de Odin modda iken yapılır.

Ayrıca cihaz uzun süre beklediği için anakarttaki devreler oksitlenmiş olabilir, bu durumda yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Dediklerini yaptım ama bende böyle yanıt verdi.

Eki Görüntüle 1193119

1634662300850.png

Yeni konular

Geri
Yukarı