Samsung Galaxy J5 (2016) Alınır mı?

Pherimenium

Kilopat
Yer
Antakya/Hatay
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar telefonu kullanan varsa nasıl sizce fiyat ve performans açısından? Açıkçası iPhone almak istiyorum fakat fazla beklemek istemiyorum. Şu an kullandığım telefon Samsung, açıkçası Samsung yani Android almak istemiyorum ama sizce almalı mıyım? Yoksa bekleyip ilerde sıkıntı yaşamamam için iPhone mu alayım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım kullanıyor. Tüm gün telefonun başında olduğu halde pek takıldığını görmedim. J5 alabilirsin, güncel sürüm olan 7.0 da destekliyor iken telefon daha ölmemiştir yani. Daha önce iPhone kullanmadığım için pek bir bilgim yok fakat android kullanışlıdır bana göre.

1.000 tl civarında bulursan düşünülebilir. Ancak keşke 615 işlemci kullanılsaydı bu cihazda. Günlük sosyal medya gibi uygulamalar ile takılıyorsan idare eder. Ancak ben ağır yüksek grafikli oyunlar oynarım youtube hd video izlerim diyorsan takılma ihtimali var. Onun dışında güzel bir tasarımı ve eskisi gibi kötü olmayan bir arayüzü var.

Eski telefonum yanı okadar fazla bi artısı yok fazla butcen yoksa düşünebilrsin ama hanı ne okadar cok eksisi var ne de cok artısı başka modellere bakmanı oneririm

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı