Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F root atmadan rootlu gösterip bilgisayarsız rom nasıl yüklenir?

mrcbrbn

Hectopat
Yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum ve 1 kere root atabildim root kaldırdığımda ana menü tuşu çalmamaya başladı ve bilgisayarı sattık şu an evde bilgisayar yok ve telefonu rootlayamayacağım için bana bir çözüm önerin.
Neden rootlamak istiyorum: Telefonum 8.1.0 Android sürümü olduğundan ve sadece 6.0 Android sürümünde SD kartı dahili yapma özelliği olduğu için root atıp ROM yüklemek istiyorum Allahınız için bilginiz yoksa sırf exp olsun diye (git internetten araştır vb.) Şeyler yazmayın burası teknoloji ile ilgili bir forum ve burası çok aktif teknoloji uzman ve çırakların olduğu bir yer 1 tanesi bilemezse diğeri bilebilir ama sırf exp için yazacaksanız hiç gerek yok burası yarışacak bir forum değil ne kadar aktifseniz o kadar hızlı gelişirsiniz bende sizler gibi 2020'de 1 hafta aralıksız boş boş cevaplar verdiğim için exp sıfıırlandı ve 1 yıl ban yedim ve şimdi tekrardan buradayım ilgileriniz ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Allah küçük yazılmıyor TDK kurallarını uymalıyız kurallarda öyle yazıyor sayın moderatörlerimiz.

Anladigim kadariyla telefonda root yok su anda. Ve bilgisayar olmadigi icinde root atamiyorsunuz. Bu durumda root atamayiz. Kingoroot denen uyguluma ile denemeyin adware virusu kapar zaten. Eger size baska yerlerde soylendi ise dinlemeyin.
Peki elinizde baska rootlu cihaz var mi?

Yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum ve 1 kere root atabildim root kaldırdığımda ana menü tuşu çalmamaya başladı ve bilgisayarı sattık şu an evde bilgisayar yok ve telefonu rootlayamayacağım için bana bir çözüm önerin.
Neden rootlamak istiyorum: Telefonum 8.1.0 Android sürümü olduğundan ve sadece 6.0 Android sürümünde SD kartı dahili yapma özelliği olduğu için root atıp ROM yüklemek istiyorum allahınız için bilginiz yoksa sırf exp olsun diye (git internetten araştır vb.) Şeyler yazmayın burası teknoloji ile ilgili bir forum ve burası çok aktif teknoloji uzman ve çırakların olduğu bir yer 1 tanesi bilemezse diğeri bilebilir ama sırf exp için yazacaksanız hiç gerek yok burası yarışacak bir forum değil ne kadar aktifseniz o kadar hızlı gelişirsiniz bende sizler gibi 2020'de 1 hafta aralıksız boş boş cevaplar verdiğim için exp sıfıırlandı ve 1 yıl ban yedim ve şimdi tekrardan buradayım ilgileriniz ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Allah küçük yazılmıyor TDK kurallarını uymalıyız kurallarda öyle yazıyor sayın moderatörlerimiz.

Hocam internet kafelerde izin verirlerse yap ya da bir telefoncu 50₺ yapar.

Geri
Yukarı