Samsung Galaxy M13 vs A13

Ben geçen sene 3600'e aldım. :D Şimdi bu fiyata telefonun ekranını ancak alırsın.

Ona bakarsan ben de geçen sene çeyrek altını 1200-1300 bandında aldım. Şimdi gram alıyoruz.:) Allah herkesin yardımcısı olsun.:)

A53, Redmi Note 10 Pro'dan daha iyi bir cihaz. Ben olsam A53'e o parayı vermezdim, ya S20 FE alırdım ya da bütçenin daha altında olan Redmi Note 10 Pro'yu.

S20 FE cihazında ısınma şikayetleri var diye okumuştum. İlk çıktığında bayağı bir sıkıntılı çıktı o cihaz. Aklımda öyle kaldı. Sonra ne oldu bilemedim.

S20 FE cihazında ısınma şikayetleri var diye okumuştum. İlk çıktığında bayağı bir sıkıntılı çıktı o cihaz. Aklımda öyle kaldı. Sonra ne oldu bilemedim.
Sanırım dediğiniz Exynos işlemcili olanda geçerli. Snapdragon olan güzel diye biliyorum. Exynoslar hep ısınıyor neredeyse.

A10 kullanıyorum gayet memnunum. A13 ve M13 A10'dan daha güçlü. Beklentiye göre değişir ama bence gayet yeterli telefonlar. M13'de 3 Kamera varken A13'de 4 Kamera var. Tasarım ve kamera olarak ben olsam kesinlikle A13'ü tercih ederdim.

M13 içinize sindiyse alabilirsiniz ama arayüzde takılmalar ve donmalar yaşayabilirsiniz, oyunlarda da aynı şekilde ve bunu bilerek alın. Daha performanslı ve daha iyi bir cihaz istiyorsanız açıkçası bütçeyi arttırıp Redmi 10 2022, daha da arttırma şansınız varsa Redmi Note 11 almanızı öneririm, ikisi de M13'e göre daha iyi cihazlar.

M13 içinize sindiyse alabilirsiniz ama arayüzde takılmalar ve donmalar yaşayabilirsiniz, oyunlarda da aynı şekilde ve bunu bilerek alın. Daha performanslı ve daha iyi bir cihaz istiyorsanız açıkçası bütçeyi arttırıp Redmi 10 2022, daha da arttırma şansınız varsa Redmi Note 11 almanızı öneririm, ikisi de M13'e göre daha iyi cihazlar.
İçinde Google olmayan Xiaomi miydi?

Geri
Yukarı