Samsung Galaxy M20 Lineage OS Nasıl Kurulur?

PhoenixTech

Hectopat
Android 11 tabanlı bu ROM'u kurmak istiyorum. Nasıl kurabilirim? Stock ROM gerçekten hantal bu halde kullanmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın hocam. Müsait değildim, yeni baktım telefona. Öğlen bakmıştım ama etiket atmayınca bildirim de gelmemiş. Geciktirmişim.

Daha evvel ben de bunu sormuştum bir konuyla. MasterRei ARM64 işlemcilerin ARM'ye dönük olduklarını söylemişti. Yani ARM indirmeniz daha iyi olur. Daha az sistem harcıyordu sanırım.

Kusura bakmayın hocam. Müsait değildim, yeni baktım telefona. Öğlen bakmıştım ama etiket atmayınca bildirim de gelmemiş. Geciktirmişim.

Daha evvel ben de bunu sormuştum bir konuyla. MasterRei ARM64 işlemcilerin ARM'ye dönük olduklarını söylemişti. Yani ARM indirmeniz daha iyi olur. Daha az sistem harcıyordu sanırım.
Estağfirullah hocam. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Romu kuramazsam bir sıkıntı çıkarsa geri nassıl dönebilirim. @Crownguard

Hocam bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. Fakat sıkıntı çıkarsa çözümü ona göre olur. Yani çıkacağı zaman konuşabiliriz.
@Crownguard Twrp'yi bir türlü flashlayamıyorum .img uzantılı olan gözükmüyor .tar uzantılı Twrp indirdim modeline uygun farklı sürümlerinide denedim fakat nafile.
1666712602564.png

@PhoenixTech,
OEM kilidi açık mı? Ekran görüntüsü atar mısınız?
.img şeklinde atmak içinse bu rehberimi uygulayın:

@PhoenixTech,
OEM kilidi açık mı? Ekran görüntüsü atar mısınız?
.img şeklinde atmak içinse bu rehberimi uygulayın:
Açık hocam. Img seklinde atmak degil amacim Twrp'yi sorunsuz flashlamak.

Güncelleme tekrar denedim flashlandı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221025-205959_Settings.jpg
    Screenshot_20221025-205959_Settings.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20221025-205951_Settings.jpg
    Screenshot_20221025-205951_Settings.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı