Samsung Galaxy M20 Lineage OS Nasıl Kurulur?

PhoenixTech

Hectopat
Android 11 tabanlı bu ROM'u kurmak istiyorum. Nasıl kurabilirim? Stock ROM gerçekten hantal bu halde kullanmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ee bu konunun çözümü hangisi oluyor şimdi? Girenler neye bakacak?

Ya buna:

Şu rehberi kullanabilirsiniz. Rehberin hafıza kartı kullanılan bölümünde hafıza kartı yerine telefonu bilgisayarınıza bağlayıp normal Bu bilgisayar kısmından veya ADB Sideload'dan dosya aktarımı yapabilirsiniz.

Keza çok farkı yoktur ama bunu da yapabilirsiniz. Üsttekinde TWRP kurmayı da öğrettiği için onu da attım. Üstteki daha yardımcı olabilir.

Ya da buna bakacak:

@PhoenixTech,
Sorun yok. TWRP üzerinden ROM'u kuracağız zaten.
Wipe kısmına gelin. Advanced wipe yazısına tıklayın SD kart harici hepsini seçin ve kaydırın. En son reboot kısmına gelip recovery seçin. Bilgisayar üzerinden dosyayı telefona atın ve install kısmından yükleyin.

Benim mesajım sizin attığınız yani benim rehberimde alıntı 😅
Sizin mesajınız çözüm işaretlenecek. Ben pürüzleri hallettim.

@Umut Nas Bana öyle gelmedi ama peki hocam.

Gapps'ı halledemediğim için stock roma döneceğim. Kamerayı kötüleştirmiş ekran sanki kırıkmış gibi üst kısımda karıncalanma var. 4.5G yok vs. vs. Tavsiye etmiyorum. Gerçekten çok hızlı ama kullanılabilir durumda değil.
Hocam ROM'u indirdiğiniz yere bakın XDA forumundan indirdiyseniz aynı mesajda belki kamera fix dosyası bulunabilir. Onu flaşlayınca düzelir.

Geri
Yukarı