Samsung Galaxy M31s vs A32

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Günlük kullanımda şarjı ne kadar gidiyor?
128 GB dahili hafıza uygulamalar ve SD karta atılamayan veriler için yeterli mi?
4K Video ve Hızlı şarj (30W) desteğinin olmaması çok önemli mi?

4 ay olacak. Daha bu hafta yaptığım ortalama kullanım testinde 8.5 saati gördüm. Depolama olarak size bağlı bir şey ben ortalama bir şekilde kullanıyorum depolama alanımı 50 GB hala duruyor. Çok video çeken biri değilseniz pek gerek yok ama ciddi söylüyorum kamera ile uğraşacaksanız kesin Note 10s öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aslında şu videoyu izledikten sonra bende biraz tereddüt ettim. İsterseniz sizde bir bakın.

Son düzenleme:
Dışarıdan geldim. Bende 3500 civarı cihaz bakıyorum kamera odaklı ne alınabilir?

Note 10s alınabilir hocam.
Kamerası rakiplerinden çok daha iyi değil ama genel özellikleri diğer cihazlardan daha iyi.
X3 NFC'de var bütçenin biraz üstü, kamera olarak 10S'den daha iyi ona da bakabilirsiniz.

Yeni konu acmayim buradan devam edeyim. Kafam karisik cunku bir ton model var. Dedigim gibi kamera ve bir nebze şarj onemli yani 10 20 GB RAM pek onemli degil 3 senedir J7 2016 kullanıyorum. Simdi secenekler biraz karisik burada.
A32_ uyguna reno 4 buldum _ Xiaomi pek sevmiyorum o yuzden biraz sicak bakmiyorum yine tekrar edeyim kamera ve şarj 3500 TL civari alinabilecek bir cihaz ariyorum. Bu cihaz bu para etmez degil de senin aradigin kritere bu uyuyor.

Yeni konu acmayim buradan devam edeyim. Kafam karisik cunku bir ton model var. Dedigim gibi kamera ve bir nebze şarj onemli yani 10 20 GB RAM pek onemli degil 3 senedir J7 2016 kullanıyorum. Simdi secenekler biraz karisik burada.
A32_ uyguna reno 4 buldum _ Xiaomi pek sevmiyorum o yuzden biraz sicak bakmiyorum yine tekrar edeyim kamera ve şarj 3500 TL civari alinabilecek bir cihaz ariyorum. Bu cihaz bu para etmez degil de senin aradigin kritere bu uyuyor.

Reno 4'ün fiyatına Samsung A52 öneririm hocam.
Çok çok daha iyi olur.

Bütçe o kadar artmazsa Realme 8 Pro öneririm.

Reno 4, 3500 civarıysa alınır da şu an büyük mağazalarda olduğu gibi 3800-4000 ise Realme 8 Pro öneririm.

Tanidik vs bulduk da garantili degil galiba. 3000 TL civarina bulmuslarda buyuk ihtimal yurt dışı diye tahmin ediyorum. Reno 4 guzel midir sizce emin degilim yazilim olsun guncel bir cihaz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı