Samsung Galaxy M31s vs A32

Hani 5 bin lira civarına çıkarsam elimdeki en iyi seçenek 10s, 4 bin civarında ise a32 , başka modele bakmaya gerek yok, doğru mu anladım?
5200 TL fiyatına M52 var. Oraya kadar çıkarsan önerim M52.

A32 ve Note 10s arasında 1000 TL fark varsa ucuz olanı al ikisi arasından aldığın yerde.

@Hawlı kullanıcı.
Merhaba kusura bakmazsanız sizden bir ricam olacak.
Başlıktaki M31s vs A32 modelleri ve Xiaomi Redmi Note 9 Pro arasından hangisini almalıyım? Uzun ömürlü, kullanımı kolay, pek sorun çıkarmayacak bir şey arıyorum. Oyun pek oynanmaz, sosyal medya, internet kullanımı, bir de çocuk oyunları için kullanılır. Kamerası da mükemmel olmasına gerek yok, vasat olmasın, Note 9 kadar olsun yeter. Eşime de aynısını almak istiyorum, takılma donma olmasa iyi olur. 5 yıldır Samsung C7 kullanıyor, bu telefondan geçeceği bir telefona bakıyorum.

Kısacası 4 bin lira bütçe ile bana yardımcı olur musunuz, tavsiyeniz olur mu? Bu modeller dışında indirimde olursa Note 10s ya da Oppo Reno5 Lite almak aklımdan geçiyor ama aynı anda 2 tane alınca bütçe zorlanıyor. Bu ikisinden hangisi iyidir?
Teşekkürler.

A32 kullanıyorum. Bende sizin gibi oyun oynamam sosyal medya ve Google falan kullanırım. Telefondan gayet memnunum, kamerası vasat değil kesinlikle. Ben şu ana kadar hiçbir sorununu görmedim. Çok nadiren takılmalar olabiliyor veya çok yorarsanız telefonu hafiften ısınma yapıyor ama onun dışında sorunu yok gayet akıcı.

A32 kullanıyorum. Bende sizin gibi oyun oynamam sosyal medya ve Google falan kullanırım. Telefondan gayet memnunum, kamerası vasat değil kesinlikle. Ben şu ana kadar hiçbir sorununu görmedim. Çok nadiren takılmalar olabiliyor veya çok yorarsanız telefonu hafiften ısınma yapıyor ama onun dışında sorunu yok gayet akıcı.
Bu bilgilendirme çok iyi oldu, diğer arkadaşlar da zaten bu fiyata bunu önermişti, teşekkürler.
5200 TL fiyatına M52 var. Oraya kadar çıkarsan önerim M52.

A32 ve Note 10s arasında 1000 TL fark varsa ucuz olanı al ikisi arasından aldığın yerde.
Sayın hocam bugün 2 telefon için de bilgi aldım, yurtdışı 10s ama garantisizdir beşki de birisi 3400 lira dedi vatanda a32 4200 , siz olsanız yine ucuz olan mı dersiniz? Birbirine çok üstünlüğü var mı? 3 bin liraya da note 9 pro , 4 bin lira da yurtdışı 10s pro dedi.
Tüm bunlar içinden bana, size zahmet olmazsa, biraz açıklamalı bilgi verip,siz neyi seçerdiniz söyler misiniz? Pubg gibi ağır oyunlar oynanmaz ama gün içinde elden de düşmez. Yazılımsal olarak sıkıntı çıkarmasın,arada çocuklar elinden düşürüyor buna göre pek narin olmasın,belki kılıfla halledilir.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı