Samsung Galaxy Note 10.1 GT-N8010 root atma

Phegru

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirtmiş olduğum marka model tabletimde KitKat yüklüdür. Farklı uygulamaları açmam için 6 sürüm üstü gerekli. Bunun için hangi root yapmalıyım ya da üstündeki bir Android sürümünü yükseltebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı cihaza sahibim, model numarası GT-N8005 fakat hiçbir yerde GT-N8005 için ROM yoktu. Bende GT-N8000 ROM kurmuştum ve çalışmıştı (Bataryası kafayı yemişti) sonradan stock ROM kurdum.

Bu ROM u deneyin isterseniz benim denediğim başkaydı şuan ismi aklıma gelmiyor logosunda göz vardı.

Root atmayı bilmiyorum internette bakarım cihaz iyice kafayı yemesin. Sonra kaş yapayım derken göz çıkarmayayım. Android 6 üstü olsun yeter benim için.
@SaviorAngel™ @Exinie

Son düzenleyen: Moderatör:
@Exinie o tabletin bir başka versiyonuna ROM atmis, sakınca olacağını düşünüyorum.
Root atmayı bilmiyorum internette bakarım cihaz iyice kafayı yemesin. Sonra kaş yapayım derken göz çıkarmayayım. Android 6 üstü olsun yeter benim için.
@SaviorAngel™ @Exinie

@Exinie o tabletin bir başka versiyonuna ROM atmis, sakınca olacağını düşünüyorum.
Peki rom nasıl atılır bununla ilgili hangi programlar gerekli yada ilgili video bulabilirmisin rica etsem ben bir kaç birşey baktım bulamadım net birşey.

Öncelikle tabletine uygun TWPR yazılımını bilgisayarin ile yükleyeceksin ve uygun ROM bulup TWRP yazılımı ile yükleyeceksin, mobilde olduğum için bir videoya bakamadım ama bilgisayara geçince video da veririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı