Samsung Galaxy Note 10.1 Custom ROM atma

DDEMR

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523022612
Merhaba. Uzun yıllardır emmc chip arızası olan Note 10.1 tabletimi geçen hafta yaptırdım. Küçük kardeşim uzaktan eğitimde kullansın diye ancak tablet 4.4.2 sürümünü barındırıyor. Son resmi güncelleme kitkat. Dolayısıyla EBA ve Zoom uygulamalarını cihaz desteklemiyor. APK olarak yüklemek de fayda etmiyor. ROM yükleyerek problemi çözmek istiyorum ancak tabletin elimde kalmasını istemiyorum. Bu tableti kullanan ya da ROM'lar hakkında bilgisi olan birisi varsa yardımcı olabilir mi? Daha önce kendi telefonlarıma çok ROM attım ancak çeşitlilik ve rehber çoktu. Bu tablet için çok kaynak bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı tablet bende de var, normal sürümünde bile kasıyor. Sürümü daha da yükseltirseniz cihaz alev alabilir.
Cihaz yıl itibariyle yavaş ancak biraz araştırdım rom atanlar aşırı rahatladığını söylüyor.
LineageOS ROM yapılmışsa onu kullanın. Rahatlar en azından.
Hocam aşağıdaki linkte var galiba. Ancak tam olarak nasıl atacağımı bilemiyorum. Cihaz şuan sıfır ayarlarında root vs. mevcut değil.

Tekrar merhaba. Aşağıdaki video ile sorunu hallettim. İlgilenen olursa diye link bırakıyorum. Teşekkür ederim herkese.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba. Uzun yıllardır emmc chip arızası olan Note 10.1 tabletimi geçen hafta yaptırdım. Küçük kardeşim uzaktan eğitimde kullansın diye ancak tablet 4.4.2 sürümünü barındırıyor. Son resmi güncelleme kitkat. Dolayısıyla EBA ve Zoom uygulamalarını cihaz desteklemiyor. APK olarak yüklemek de fayda etmiyor. ROM yükleyerek problemi çözmek istiyorum ancak tabletin elimde kalmasını istemiyorum. Bu tableti kullanan ya da ROM'lar hakkında bilgisi olan birisi varsa yardımcı olabilir mi? Daha önce kendi telefonlarıma çok ROM attım ancak çeşitlilik ve rehber çoktu. Bu tablet için çok kaynak bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.
Ah be bu tableti en son 6-7 yıl önce elime alıp kullanabilmiştim. Zamanının canavarıdır kendisi. Hangi yılda çıkan tableti bu acaba? İki farklı yılda çıktı çünkü. Yüksek ihtimal sizinki 2014 versiyonu. LineageOS kurulabilir bence.

Pardon siz halletmişsiniz sorunu. Kolay gelsin. 😇

Yazılımsal hata yüksek ihtimal. LineageOS'un hangi sürümü peki?
Yukardaki videoda olan 14.1 surumu yuklemistim ama suan biraz tedirginim acikcasi. Cunku satranc oyunu oynuyorum tablet donuyor. En basitinden Glow Hockey oynuyorum ondada gidip geliyor. Tavsiyeniz var midir acaba?

Yukardaki videoda olan 14.1 surumu yuklemistim ama suan biraz tedirginim acikcasi. Cunku satranc oyunu oynuyorum tablet donuyor. En basitinden Glow Hockey oynuyorum ondada gidip geliyor. Tavsiyeniz var midir acaba?
LineageOS'ların geneli diğer ROM'lardan daha sağlıklı oluyor açıkçası. (Stock ROM hariç.)
Geliştirici seçeneklerindeki animasyonları kapattınız mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı