Samsung Galaxy Note 2 Batarya Şişmesi Sorunu

He yani 20 milyon insan diğerlerinin ağzına bakıyor öyle mi ? Adam Samsung un işlemci teknolojisini Apple kullaniyor sen telefon yapamiyor diyosun. Note 4 1 sene ileriden gidiyor.
Ahah, baya ilginç bir önden gitmeymiş, G2'den sonra güncelleme alıyor. :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Samsung telefon kategorisinde başarısız oldu, kabul etsen de etmesen de böyle.

Note 4 sistem olarak ilerden gidiyor. Exynos 5433, Snapdragon 810 ayarında işlemci. Mali t760 ise Adreno 430 ayarında. Biraz araştır öğren diyorum. Note 4 G4 ten iyi sen G2 ilemi kıyaslıyorsun ?

Samsung sadece telefon üretmiyor. Ayrıca dediğim gibi kendi parçasının çoğunu kendi üretiyor. Şu dakika Qualcomm firması kapansın görelim hadi noluyor ? Sony, Htc, Lg dediğin firmaların ismi bile unutulur. Apple ve Samsung ayakta kalır. Arkadaş G2 kullandığı için en iyi telefon o onun için:ROFL:
Yavrucuğum sen ne kadar saf, toy birşeysin öyle. :ROFL::ROFL:
Diğeri de metal yaparsa Samsung uçar diyor. Ülkenin beyini çökmüş durumda hale bak.
Samsung telefonlarına iyi dediler resmen. :cry:

Note 4 sistem olarak ilerden gidiyor. Exynos 5433, Snapdragon 810 ayarında işlemci. Mali t760 ise Adreno 430 ayarında. Biraz araştır öğren diyorum. Note 4 G4 ten iyi sen G2 ilemi kıyaslıyorsun ?
Ya Allah aşkına rica ediyorum senden bak, bize şu firmayı savunma. Kötü olduğunu sende biliyorsun. Samsung tamamen çöp telefonlar üretiyor ve Note seriside kötünün iyisi. Güncelleme konusundan sonra Note 4 daha önde diyorsun, lafı yiyip oturunca konuyu değiştirip ben sistemini kastediyorum falan filan diyosun.
Anladık çocuksun, üzülüyorsun o telefona o kadar para verdiğin için ama yapma bak cidden, bu derece fanboyluk fazla.

Yavrucuğum sen ne kadar saf, toy birşeysin öyle. :ROFL::ROFL:
Diğeri de metal yaparsa Samsung uçar diyor. Ülkenin beyini çökmüş durumda hale bak.
Samsung telefonlarına iyi dediler resmen. :cry:

Ya Allah aşkına rica ediyorum senden bak, bize şu firmayı savunma. Kötü olduğunu sende biliyorsun. Samsung tamamen çöp telefonlar üretiyor ve Note seriside kötünün iyisi. Güncelleme konusundan sonra Note 4 daha önde diyorsun, lafı yiyip oturunca konuyu değiştirip ben sistemini kastediyorum falan filan diyosun.
Anladık çocuksun, üzülüyorsun o telefona o kadar para verdiğin için ama yapma bak cidden, bu derece fanboyluk fazla.
Ben mi metal yaparsa Samsung uçar dedim? İlk önce bir sakin ol, tutuştun mu yoksa? Note 4'ün gövdesi metalden yapılsaydı fiyatı uçuk olurdu dedim, artniyet arıyorsan buyur gel.

Tutuşmaya sebep olacak birşey yokki ortada. Arkadaş ısrarla Samsung çöpünü savunmaya devam ediyor. 2 yıl önce çıkmış telefon güncellemesini stabil olarak bu hafta aldı, Note 4 daha yeni yeni almaya çalışıyor. Herneyse uzatmanın lüzumu yok. Arkadaş her konuda ısrarla Note 3'ü savunduğu için karşılık vermek istedim.

Note 4 iyi cihaz. Note 4'ün savunulması normaldir. S6 için yorum yapamam. Samsung'un yaptığı tek iyi cihaz Note 4. Ona da güncelleme veremiyor. O yüzden Samsung firma olarak kötü. Bir Note 4 ile kendini aklayamaz. Samsung kullanıcıyı enayi yerine koyup sömürüyor. Lg ondan daha iyi ve kullanıcı dostu.

Bahsettiğim şey her gece olduğu gibi bu gece de oldu. @Furkan Yenen Üstelik hem wi-fi hem 3G ikisi de açık şekilde bırakıyorum. Batarya %1 yükselip sabaha kadar o şekilde bekliyor beni. :)

uploadfromtaptalk1428909806140.png

Bu da ekran süresi. Daha %73 var. Bu arada 17 aylık cihazdan bahsediyoruz, en önemlisi de bu. :)

uploadfromtaptalk1428910009447.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı