Samsung Galaxy Note 2 Batarya Şişmesi Sorunu

Al buyur birde burdan yak adam 3 gün gidiyor dedi. Samsung telefon yapmıyorsa neden bu kadar fazla satılıp tutuluyor ? S6 20 milyon ön sipariş geldi.

Çünkü zamane insanları reklamlara ve diğer insanların ağzına bakıyor. Bu kadar basit. :)
Yalnız anlayamadım, 3 gün gidiyor dediğim doğru, yanlış bir şey mi var ortada ?
Burda bize Samsung'u övmeye çalışma, mesajlarının çoğunu inceledim, geneli Note 3'ü savunman ile alakalı.
Şunu anla artık @Furkan Yenen ''SAMSUNG ADAM AKILLI TELEFON YAPAMIYOR''.

Eskiden kalma bir tek bunu bulabildim. O yeşil yer çok küçük farkındaysan %90 a falan çıkarma olayı yok.
Anlaşılan şarj grafiği okuyamıyorsun. Paylaştığın grafiğe göre o batarya iyi sayılmaz kardeşim bilgin olsun. :) Bu arada pil seviyesini, yatay mesafe değil, yükseklik belirler. Yaklaşık %50-60 gibi bir şarjdan, yaklaşık %85-90'a kadar şarj edilmiş. Şarj hızlı olduğundan ve toplam zaman dilimi fazla olduğundan ölçek küçülmüş, bu yüzden o yeşil yer küçük görünüyor. Ve şarjdan sonra 9-10 saat telefona dokunulmamış. Son 1 saat oynanmış o da şarjı hemen aşağı çekmiş. Burada toplasan max 4 saat ekran süresi çıkar. Bu da durumun vasat olduğunu gösterir. Telefon hiç zorlanmamış, bu çok net gözüküyor.

He yani 20 milyon insan diğerlerinin ağzına bakıyor öyle mi ? Adam Samsung un işlemci teknolojisini Apple kullaniyor sen telefon yapamiyor diyosun. Note 4 1 sene ileriden gidiyor.

Samsung'un satma sebebi, kazancının yarısını reklama yatırması ve her bütçeye milyon çeşit telefon çıkarması. Muhtemelen sonu Nokia gibi olacak. Amiralleri bile 2 yılda pert olan bir firmadan bahsediyoruz.

2 yılda pert olmuş bak bak :D Beğensende beğenmesende on numara telefon çıkarıyor adamlar. Özellikle Note serileri ayrı bir güzel. Çoğu parçasını kendisi üreten firmanın batmasını beklemek :ROFL: 20 milyon ön siparişide söyledim zaten :ROFL: Bu kafadan bende istiyorum.

Teknolojiden anlamayana on numara, haklısın. :)
Sen de dahil bir çok kişi Samsung'u kötülüyor, niye kötülüyor? Ara modellere laf atıyorsunuz, onu geçtim Note serisine de laf edeniniz var. Tamam bir konuda haklısınız, TouchWiz arayüzü hantaldı daha sonra güncellemelerle birlikte yenilendi, stabil oldu. Malzeme kalitesi yüzünden bende bir daha S6 ve diğer metal modellerinden başka Samsung telefon almam. Sana S6 verelim, bakalım neyini şikayet edeceksin. Yok yok sizler bir bahane daha bulursunuz. Mikro SD girişi yok yav! Samsung batacak ya! Battı Samsung..

@Silinen üye Kardeşim kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş ya. Tamda olay bu. Çekememezlik. Note 3, Note 4 gibi muhteşem telefonu adam çöp yerine koyuyorlar. Adam Samsung batacak diyor :D Adamlar neredeyse herşeyini kendisi yapıyor. Yeni Lollipop ile stabil oldu demekten dilimde tüy bitti. He şurası doğru şuan S3 touchwizi gerçekten kötü güzel değil. Adam S3 ile note 3,Note 4 ü aynı zannediyor heralde. Note 4 bir sene ileriden gidiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı