Samsung Galaxy Note 3 için Custom ROM önerisi

a
Android cihaz ağaçları bozuk olduğu için lineage-15.1 boot etmedi ama ben yeni bir cihaz ağacı üzerinde çalışmaktayım android 10 yakında gelecek
custom araştırması yaparken mokee 7.1.2 diye bi sürüm buldum çok stabil çalışıyor şuan daha hata bulamadım hocam, sizin hazırladığız rom da bu şekilde oluruz çok sevinirim, test için de yardımcı olabilirim dilerseniz.

Arkadaşlar ROM'un yapım süreci bitti ROM derlendi denemek isterseniz lineage-17.1 unofficall HA3g.

Ama ROM'un Boot etmeme riski olduğunu da unutmayalım denerken ne olur ne olmaz bir yedek alın.

Kendi iradenizle bu ROM'u deneyin.

ROM'u denedikten sonra bana Boot edip etmediğini yazarsanız sevinirim.
Arkadaşlar ROM'u denedik ve şu sonuca vardık ROM çok stabil kamera bile çok iyi çalışıyor, pil çalışıyor, Wi-Fi çalışıyor. Yani çabalarınız için teşekkürler bu telefon için Android 10 hayırlı olsun.

ROM'u denedikten sonra bana Boot edip etmediğini yazarsanız sevinirim.
Arkadaşlar ROM'u denedik ve şu sonuca vardık ROM çok stabil kamera bile çok iyi çalışıyor, pil çalışıyor, Wi-Fi çalışıyor. Yani çabalarınız için teşekkürler bu telefon için Android 10 hayırlı olsun.
bu gece deniyorum teşekkür ederim emeğiniz için

bu gece deniyorum teşekkür ederim emeğiniz için
Romda bazı ciddi hatalar vardı bunların bazılarını ve çeşitli güncellemeleri almak için buradan romu indirin

Romda bazı ciddi hatalar vardı bunların bazılarını ve çeşitli güncellemeleri almak için buradan romu indirin
hocam verdiğiniz linkte modem çalışmıyor yazmışzınız sorun çözüldü mü devam mı ediyor?

hocam verdiğiniz linkte modem çalışmıyor yazmışzınız sorun çözüldü mü devam mı ediyor?
Üzerinde çalışıyorum sonraki güncellemede belki giderebilirim :)
sonraki günceemeyi yakında atıcam yeni güvenlik yamalarını entegre edeceğim ama gapps ı içine entegre etmekte kararsızım

Son düzenleme:
Sm9000q bende de var. Snapdragon işlemcili 9005n Türkiye'de satılmadı ve diye kalemli diye almıştım çıkar çıkmaz. An itibarıyla pişmanım. O günkü telefon deneyimim karşılaştırma yapacak kadar yoktu. Fakat bu yorumdaki asıl amacım, ekonomik ömrü dolmuş bir cihazı zorlamanın gereksizliği. Bu işler ilk konuşulduğu andan beri gereksiz gelmiştir bana. Bütçe zayıfsa bununla idare edeceğiz, iyileşirse model yükselteceğiz

Üzerinde çalışıyorum sonraki güncellemede belki giderebilirim :)

sonraki günceemeyi yakında atıcam yeni güvenlik yamalarını entegre edeceğim ama gapps ı içine entegre etmekte kararsızım
Farketmeden denemişim aslında sizin romu, Ses komple yoktu. Onun dışında öyle göze batan bir şey görmemiştim. Ben hala speaker mode'u açtığımda mikrofonum çalışmıyor. Bütün romlarda öyle oluyor, muhtemelen daha önceden abuk subuk bir patch vs. yaptım acaba nasıl ilk haline çevirebilirim kernel vs. olarak da.

Merhaba, N9000Q'm var. Açıkçası eski ama her şeyi çalışan Android sürümünü (7.1) tercih ederim şu an, her türlü 5.0'dan iyidir. :p

LineageOS 14.1 (Android 7.1) official: [7.1.x|SM-N900| Official LineageOS 14.1 (ha_3g) (index - powered by h5ai v0.29.0 (https://larsjung.de/h5ai/))
Mokee (Android 7.1): Samsung Galaxy Note 3 (Exynos) - All - MoKee Downloads

İkisini de test edeceğim ama öneriniz var mıdır?

Bir de stock ROM'u nerede bulabilirim, daha önce tamirciye götürmüştük (annemin telefonuydu) bozuk ROM attığından da şüphe ediyorum aşırı hata veriyor. (Android. Proccess. Media)
Temiz stock ROM atıp denemek de istiyorum da.

Teşekkürler :)
Sammobile'ı kullanamıyorum premium istiyor. ;D
"This archived firmware is only available for premium users."

Son düzenleme:

Geri
Yukarı