Samsung galaxy note 3 Kitkat

Barış Çakan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben galaxy note 3 n 9000Q kullanıyorum. Bu kitkat diye birşey duydum bunu yüklüyebilir miyim? Veya telefonuma ne gibi yenilikler yapmalıyım? Ne gibi programlar yüklemeliyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun zaten KitKat'tır. 4.4.4 gelecek yakında o cihaza. Telefonuna neden yenilik yapmak istiyorsun mis gibi cihaz :) Paralı uygulamalar indir paran yoksa APK indir Modern Combat, GTA gibi oyunları indir.

Telefonun zaten KitKat'tır. 4.4.4 gelecek yakında o cihaza. Telefonuna neden yenilik yapmak istiyorsun mis gibi cihaz :) Paralı uygulamalar indir paran yoksa APK indir Modern Combat, GTA gibi oyunları indir.
Arkadaşım doğru söylüyor Samsung Galaxy Note 3 mis gibi cihaz :) Ama teknoloji işte Note 4 çıkınca sıkılyor insan Bendede G2 var 1 ayda sıkıldım Samsung Galaxy Alpha istiyorum :)

Ayarlara gir, telefon hakkında diye bir zımbırtı var. Android sürümü yazar. 4.4.4 ya da 4.4.2 herhangi biri varsa sende kitkatlısın.

Arkadaşım doğru söylüyor Samsung Galaxy Note 3 mis gibi cihaz :) Ama teknoloji işte Note 4 çıkınca sıkılyor insan Bendede G2 var 1 ayda sıkıldım Samsung Galaxy Alpha istiyorum :)

Note 4le 3 arasında pek bariz fark yok zaten spene yüklenmişler ALLAH aşkına kaçımız speni doğru düzgün kullanıyoruz kullansak bile note 3deki herşeyi karşılıyor :).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı