Samsung Galaxy Note 4 ısınma sorunu

Tunahan93

Hectopat
Telefon sürekli ısınıyor, özellikle mobil veri açıkken ısınıyor. 4 saatte sarj bitiyor. Isınma yeri kamera flash yeri ve SD kartın olduğu bölüm. Kullanmadığım bütün uygulamaları sildim. SD kart çıkarttım, ısı çok azaldı ama hala çok sarj yiyor. Bilgili olan birisi yardım ederse sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya değiştirmeniz gerekiyor batarya performansı için. Anlaşılan ömrünü doldurmuş.
Değişimden sonra sorun düzelebilir.

Üsttekilere ek olarak belki bir dosyandaki bozukluk ya da criptopara virüsü (telefonlara bile gelmiş) tarzı bir şeyden olabilir. SD kartsız kullanırsan bir gün belki daha belli olabilir sorunun dosyalarının içinden olup olmadığı ama bence yine de bataryadandır:D

arkadaşlar işlemci ısısı artıyor bi tek batarya ısısı normal 36 derece işlemci 50 ile 60 derece arasına çıkıyor mobil veri açıkken Wifi de böyle bir sorun olmuyor exynoys 50-60 derece arası gözüküyor kullandıkça da artıyor batarya dan mıdır hala ?

oyun oynamıyorum ama yinede ısınıyor mobil veri açtığım da çok ısındığı için bilgi almak istedim çok teşekkür ederim arkadaşlar ama yinede batarya yı değiştiricem sarj 5-6 saat gidiyor çünkü

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı