Samsung Galaxy Note 8 "Deprem Uyarıları" nasıl açılır?

layfinn

Decapat
Telefonum Galaxy Note 8. Android 9 yüklü. Eskiden sanıyorum deprem uyarıları açılıyordu fakat şimdi ayarlarda göremedim. Rootlamadan özelliği yüklemenin bir yolu var mıdır?

Hocam ayarlarda arama kısmı var. Oraya acil durum yazarsanız çıkar diye düşünüyorum.

Hocam ayarlarda arama kısmı var. Oraya acil durum yazarsanız çıkar diye düşünüyorum.
Yok hocam, sanırım Android 9 için desteği kesmişler. Güncel Android 13 yüklü bir Samsung cihazdan kolaylıkla açabildim özelliği. Fakat kendi telefonumda açamıyorum. Mobille pek ilgilenmediğim için cihazı rootlamadan bu tarz özellikleri kazandırmanın bir yolu var mı bilmiyorum.

Yok hocam, sanırım Android 9 için desteği kesmişler. Güncel Android 13 yüklü bir Samsung cihazdan kolaylıkla açabildim özelliği. Fakat kendi telefonumda açamıyorum. Mobille pek ilgilenmediğim için cihazı rootlamadan bu tarz özellikleri kazandırmanın bir yolu var mı bilmiyorum.
Ayarlar>konum>deprem uyarıları.
Not:Kullandığım cihazda Android 9 yüklü.

Son düzenleme:
Ayarlar>konum>deprem uyarıları.
Not:Kullandığım cihazda Android 9 yüklü.
Hocam ilginçtir konu açmadan önce aynı yerde aradım yoktu, sadece acil durum hizmetleri, konum doğruluğu vs gözüküyordu. Bugün deprem uyarılarını da aynı sekmede buldum. Teşekkür ederim, kendimi çok cahil hissettim bir an..

Hocam ilginçtir konu açmadan önce aynı yerde aradım yoktu, sadece acil durum hizmetleri, konum doğruluğu vs gözüküyordu. Bugün deprem uyarılarını da aynı sekmede buldum. Teşekkür ederim, kendimi çok cahil hissettim bir an.
Hocam cahillik ile ne alakası var sayfada bug meydana gelmiş.
Bir şey değil.

S9 Plus üzerinde de yoktu ama acaba eklendi mi ki S8 S9 Note8 ve Note 9 serilerine bu özellik sonradan?
Ben de 2022'de yanlış hatırlamıyorsam bu ayara bakmıştım ve yoktu. Hatta bir konu da açmıştım bununla alakalı ama çözüm bulamadım. Son olarak bu konuyu açmadan önce bir kez daha kontrol ettiğimde de bulamamıştım ama sonradan kontrol ettiğimde aynı sekmede karşıma çıktı. Bu süreçte herhangi bir güvenlik güncellemesi vs de almadı cihaz. Herhalde Google bu cihazlara da destek vermeye başladı. Muhtemelen söylediğiniz serilere de gelmiştir.

Geri
Yukarı