Samsung Galaxy Note Edge telefon açılmıyor

• Konuyu başlatan K4AN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 3B

K4AN

Hectopat
Arkadaşlar yardım lazım Samsung Galaxy Note Edge telefonum birden kapandı sonra açılmadı. Aylar sonra tekrar denedim Samsung Galaxy Note Edge yazısı geldi ve tekrar kapandı ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yardım lazım Samsung Galaxy Note Edge telefonum birden kapandı sonra açılmadı. Aylar sonra tekrar denedim Samsung Galaxy Note Edge yazısı geldi ve tekrar kapandı ne yapmalıyım?

Anakart arızası olabilir ya da başkasından aldıysanız telefonu rootlayıp bir dosyasını sildiyse yazılımı bozulmuş olabilir bir güç ve ses tuşlarını deneyerek telefonu sıfırlayıp deneyin.

Hocam şarj etmeyi denediniz değil mi? Ve olması güç ve ses tuşuyla format bölümüne girmeye çalışın açılıyorsa telefona format atmayı deneyin.

Güç + ses kısma + home tuşlarına bastığınızda Download Mode ekranı geliyor mu hocam, onu yazar mısınız?

Note Edge'den sonra "Samsung" yazısını görüyor musunuz?

Hayır.
Anakart arızası olabilir ya da başkasından aldıysanız telefonu rootlayıp bir dosyasını sildiyse yazılımı bozulmuş olabilir bir güç ve ses tuşlarını deneyerek telefonu sıfırlayıp deneyin.

Oraya kadar bile gidemiyorum.
Hocam şarj etmeyi denediniz değil mi? Ve olması güç ve ses tuşuyla format bölümüne girmeye çalışın açılıyorsa telefona format atmayı deneyin.

Evet denedim farklı şarjlarla ama sonuç yine hüsran.
Güç + ses kısma + Home tuşlarına bastığınızda download mode ekranı geliyor mu hocam, onu yazar mısınız?

Gelmiyor maalesef.

Geri
Yukarı