Samsung Galaxy S Duos açılmıyor

İlk önce cihaza ait TWRP dosyasını bulup telefona kurman lazım PC ile sonra ROM dosyasını PC indirip telefon TWRP ekranındayken ROM dosyasını telefona atıp kurun.
Valla sizin kafalar zehir hocam. Kusuea bakmayın ben anlamıyorum bu işlerden sürekli sora sora hareket ediyorum. Gerçekten çok çok saolun

İlk önce cihaza ait TWRP dosyasını bulup telefona kurman lazım PC ile sonra ROM dosyasını PC indirip telefon TWRP ekranındayken ROM dosyasını telefona atıp kurun.
hocam twrp mi kurdum. Menüyü açtım ama attığınız videoda işletim sistemini indirmek için linke bastım ve erişim reddedildi dedi. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Vallahi sizin kafalar zehir hocam. Kusuea bakmayın ben anlamıyorum bu işlerden sürekli sora sora hareket ediyorum. Gerçekten çok çok sağ olun.

Hocam TWRP mi kurdum. Menüyü açtım ama attığınız videoda işletim sistemini indirmek için linke bastım ve erişim reddedildi dedi. Ne yapmalıyım?

İzin almanız ROM'un sahibinden. İzin verir mi bilmem ama bu cihazla çok uğraşmayın çok zayıf bir cihaz Custom ROM'lar bile hızlı şekilde çalışmaz.

İlk önce format data yes yapın.
Sonra dalvik, cache, System, internet storeng, ve diğerleri işaretleyip kaydırın ve telefon yeniden başlatın.

Geri
Yukarı