Samsung Galaxy S veya Note 8-9 hala alınır mı?

justblack

Centipat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Herkese selam.
2. el piyasasının biraz altında olan Samsung Galaxy S8, S9, Note 8 ve Note 9 gibi cihazlar hala alınır mı?
Artık güncelleme almadıklarını biliyorum fakat mevcut sürüm yeterli mi sizce?
Günlük işler için kullanacağım. Kameraları, ekranları üzmez diye düşünüyorum.
Çok fazla oyun da oynamıyorum. En ağır oyun Clash of Clans. Bataryaları hakkında da görüş yaparsanız sevinirim.

Note 3'ten A70'e geçtim, şu anda kafam olsa emin olun S8 veya S9 alırdım. Orta sınıf telefon gerçekten sıkıntı bir iş. Ekran ve kamera olarak üzmezler ama ekrana dikkat etmek gerek temiz ekranlılarını bulmak artık zor iş, ayrıca batarya işi de sıkıntı çıkartabilir.

Note 10 çok güzel cihaz hocam. Fakat note 10 yazmamışsın.
Alınır halâ kullanılır.
Ben 2019 başında çıkışlı s10 kullanıyorum halâ akıyor.
Bu attığın cihazları asla ve asla bir A serisi cihazlarla karşılaştırma bu attıkların amiral gemisi fakat s8 de sanirim kronik amoled yanık sorunu var.

S9 Plus kullanıyorum ve değiştirme fikri bile yok aklımda, gerçekten halen iyi. Bu cihazlar arasında Note 9 öneririm işinizi her türlü görür. Eğer mümkünse de Note 10 ya da Note 10 Plus alın. Çok sağlam cihazlar yani üzmezler.

Hâlâ giderleri var, orta segment cihazdan iyidir.

Note 3'ten A70'e geçtim, şu anda kafam olsa emin olun S8 veya S9 alırdım. Orta sınıf telefon gerçekten sıkıntı bir iş.
J7 2016'dan A70'e geçiş yaptım, A70 cidden rezil telefon. Sonraki sefer gidip S20 FE alırım ama orta segment rezilliğine katlanmam.

A54 cart curt j2021 falan filan bu cihazlar kagit uzerinden 1000000 min mah snapdragon falan filen 120hz cart curt şişirilip satılıyor 1 güncelleme sonra bildirim paneli bile kasıyor.

Şu an Note8 kullanıyorum, ekranı gerçekten yeni s serisinden iyi diyebilirim 60 Hz olması dışında.

Fiyatı uygun ise almak mantıklı olabilir ama almışken Note 10 alman en iyi seçim olur.

Hâlâ giderleri var, orta segment cihazdan iyidir.

J7 2016'dan A70'e geçiş yaptım, A70 cidden rezil telefon. Sonraki sefer gidip S20 FE alırım ama orta segment rezilliğine katlanmam.

Kesinlikle katılıyorum. Note 3 dediğim cihaz 10 yaşında ama hem hissiyatı hem sorunsuzluğu vs. olsun A70'i 2'ye katlar.

Batarya konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ekranının temiz olmasına dikkat edin.
Hala alınabilir cihazlar kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı