Samsung Galaxy S20, S20 Plus ve S20 Ultra Ön İnceleme

Çok güzel modellere benziyorlar. :)

Şahsen diyafram değerleri ve sistemi, S9 ve S10 serisinde alıştığımızdan farklı olmuş. Daha kısık ve değişmeyen diyaframlar var karşımızda. Bu, gece çekim performansını da etkileyecektir.

Daha kısık ve değişmeyen diyaframlar var karşımızda. Bu, gece çekim performansını da etkileyecektir.
S20 ve S20 Plus modelinde ana kamera F1.8 sensör farklı olduğu için S10 serisinden her türlü daha iyi fotoğraf çekecektir.

@SideWinder Evet ilk mesajımda ben de buna değinmiştim artık değişken diyafram yok. Rakipleri kamera noktasında daha sonra tanıtılan modeller olduğu içinde bana Samsung'tan daha iyi iş çıkarabilir gibi geliyor bana fotoğraf konusunda Huawei, video konusunda da İphone 12 serisinin geçme ihtimali yüksek. Note serisiyle bunlara cevap vermez, Note 5 modelinden beri her yıl çıkan S serisi ve Note serisi kamera ve donanım olarak aynı oluyor artık maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı