Samsung Galaxy S21 alınır mı?

Bütçe
8000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodan bakabilirsiniz, örnek testlerde 40 dakikalık bir avantajı var S21'e göre iPhone 12'nin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynı şekilde burda ise 1 saate yakın bir avantajı var iPhone 12'nin.

Şu videodan bakabilirsiniz, örnek testlerde 40 dakikalık bir avantajı var S21'e göre iPhone 12'nin.

Aynı şekilde burda ise 1 saate yakın bir avantajı var iPhone 12'nin.

Evet videolara göre öyle görünyor. Sanırım Exynos işlemcinin güç tüketimi de fazla.

Evet videolara göre öyle görünyor. Sanırım Exynos işlemcinin güç tüketimi de fazla.

Exynos'ların genel olarak güç olarak bir dezavantajları yoktur ama güç tüketimleri Snapdragon ve Apple işlemcilerine göre bir tık fazla oluyor. Bu fiyatlara çıkıldıktan sonra kesinlikle iPhone öneririm.

Ben olsam pixel alırdım hem Android desteği var hem Google servisleri hem o kadar olmasa da samsunga göre ucuz.
ve android 11 güncellemesinden sonra ne kadar özellik varsa kaldırmışlardı a70'de o yüzden artık samsung almayı düşünmüyorum

Ben olsam pixel alırdım hem Android desteği var hem Google servisleri hem o kadar olmasa da samsunga göre ucuz.
Ve Android 11 güncellemesinden sonra ne kadar özellik varsa kaldırmışlardı A70'de o yüzden artık Samsung almayı düşünmüyorum.

Hiç Pixel cihazlara bakmamıştım. Çok az baktım, Pixel 5 Almanya'dan gelince IMEI kaydı dahil S21 ile tam aynı fiyata geliyor. Biraz inceleyeceğim.
Güncelleme: İnceledim. Daha ucuza gelse alırdım fakat o fiyata S21 daha mantıklı geldi.
Sonradan okuyacaklar, varsa takip edenler, ilgilenenler için: S21 almaya karar verdim. iPhone 12 iyi bir telefon olsa da ikinci el vb. uğraşmaya değmez diye düşünüyorum. Bu seviyedeki telefonların genel anlamda üzmeyeceği kanaatindeyim. Ayrıca kullandığım APK uygulamalar, Android'e alışmış olmam vb. nedenler de etkili. Yorum yazarak yardımcı olmaya çalışmış herkese tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hiç Pixel cihazlara bakmamıştım. Çok az baktım, Pixel 5 Almanya'dan gelince IMEI kaydı dahil S21 ile tam aynı fiyata geliyor. Biraz inceleyeceğim.
Güncelleme: İnceledim. Daha ucuza gelse alırdım fakat o fiyata S21 daha mantıklı geldi.
Sonradan okuyacaklar, varsa takip edenler, ilgilenenler için: S21 almaya karar verdim. iPhone 12 iyi bir telefon olsa da ikinci el vb. uğraşmaya değmez diye düşünüyorum. Bu seviyedeki telefonların genel anlamda üzmeyeceği kanaatindeyim. Ayrıca kullandığım APK uygulamalar, Android'e alışmış olmam vb. nedenler de etkili. Yorum yazarak yardımcı olmaya çalışmış herkese tekrar teşekkür ederim.
Telefondan memnun musunuz hocam? S21 mi aldınız?

Varsa takip edenler, ilgilenenler ya da daha sonra okuyacaklar için son kararımı belirteyim: Farklı sitelerden, kanallardan inceledim. Samsung Galaxy S21 ile A52 arasında benim açımdan değecek kadar büyük bir kamera kalitesi farkı olduğunu gördüm. Uzun kullanım açısından da daha sağlam bir kasası ve ekranı varmış. Dolayısıyla son karar olarak S21'de karar kıldık. Cevap yazarak yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Ben de yeni bir telefon almak istiyorum ve S21 düşünüyorum. Aradan 1 sene geçmiş. Telefondan hala memnun musun? Beklentilerini karşıladı mı? Şu anki fiyat farkını da göz önünde bulundurarak tavsiye eder misin?

Geri
Yukarı