Samsung Galaxy S21 Plus alınır mı?

ZHesc

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba,

Uzun zamandır telefon bakınıyorum, bütçemi yükseltirim diyerek 13000TL civarına getirdim. S21+ modeli şu an için çok cazip geliyor. Bu bütçe sınırını göz önüne alırsak önerdiğiniz hayır şunu al dediğiniz bir telefon var mı?

Telefonumu genellikle sosyal medya ya da hearthstone, TFT gibi telefonu fazla yormayacak oyunlar için kullanıyorum. Bir kere olsun 6-7 sene kullanayım kafasında bir insanım o yüzden bütçeyi 1-2 daha esnetebilirim. Sizlerin de fikirlerine göre pazartesi en kötü S21+ alacağım.

Merhaba, bu bütçede iyi bir telefon. Ama 6-7 sene kullanmak istediğinizi belirtmişsiniz. Bana kalırsa bütçenize uygun olarak iPhone 11-12 modellerine bakın. Uzun süre güncelleme alma ve performansını koruma açısından iPhone bu bütçelerde en iyisi.

6-7 sene Samsung telefonda zor açıkçası. S9 Plus kullandım yaklaşık 3 yıl. Gözüm gibi baktım ekranında bir tane çizik dahi yoktu ama durduk yere ekran yeşil ve siyah olmaya başladı. Tamiri olmadığını ekranın değişmesi gerektiğini söylediler ve bana 2 bin TL fiyat çıkardılar. Bu haliyle satayım dedim 500 liradan fazla vermedi hiçbir telefoncu. Ben de en son vatan da eskiyi getir uygulamasıyla bunu verip iPhone 11 aldım. Eskiden de iPhone 6S kullanmıştım 3 yıl civarında. Telefon paramparçayken 1100 liraya satmıştım. Tabii bu neredeyse 4 sene falan öncesi.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Zamanında ilk çıktığında 2014 olması lazım Samsung Note 4 almıştım hala daha çalışır durumda ve onu kullanıyorum o yüzden 6-7 sene gibi bir zaman belirttim telefonum eskidi modası geçti düşüncesine giren biri değilim. Beni yarı yolda bırakacağımı hissedene kadar telefonu kullanmaya devam ediyorum.

Geri
Yukarı