Samsung Galaxy S21 Plus alınır mı?

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhaba, bir telefona ihtiyacım vardı. Hepsiburada'da gezerken kampanya ile karşılaştım S21 Plus 5 G 10.999 TL 128 GB'lık versiyonu 255 GB da 11.999 TL ben arkadaki farka 1000 TL'ye değer diye düşünüyorum. Sizce bu telefon şu anda alanilabilecek bir telefon mu? Başka öneriniz varsa duymak isterim.

S21 5G 128 GB

S21 5G 256 GB

Son düzenleme:
Kağıt üzerindeki özellikleri dolayısı ile beğendiğim ve kafamı kurcalayan bir model oldu ancak son kullanıcı yorumu ne olur bilmiyorum.

O bütçede iken iPhone 11, S21 FE modelleri de düşünülebilir.
İphone 11'i zamanında 7 bin bandındayken alsam mı almasam mı diye düşünmüştüm ve almamıştım çift SİM kart desteği yok diye şimdi 11 bin lira veremem, versem içim gider. S21 FE düşünmekte fayda var, o da olabilir. Yanına da hoparlör alacağım uyguna geliyor.

Son düzenleme:
Açıkçası bende S21 Plus modelini düşünmüştüm fakat daha sonra S21 FE modelini tercih ettim ve 1 haftadır S21 FE kullanıyorum. Öncelikle alacağınız cihazda ilk önceliğiniz batarya performansı ise S21 FE modeli sizi biraz üzebilir. Batarya performansı haricinde diğer özelliklerinden oldukça memnunum diyebilirim. Bu tarz forum sitelerinde öneriler genellikle doğal olarak fiyat üzerinden yapıldığı için benim naçizane tavsiyem beklentilerinize göre cihaz tercih etmeniz olacaktır. Misal örnek verecek olursam sizin ilk önceliğiniz bataryadır ve diğer özellikleri idare etsin yeter diyorsanız orta segment bir cihazda tercih edebilirsiniz.

Açıkçası bende S21 Plus modelini düşünmüştüm fakat daha sonra S21 FE modelini tercih ettim ve 1 haftadır S21 FE kullanıyorum. Öncelikle alacağınız cihazda ilk önceliğiniz batarya performansı ise S21 FE modeli sizi biraz üzebilir. Batarya performansı haricinde diğer özelliklerinden oldukça memnunum diyebilirim. Bu tarz forum sitelerinde öneriler genellikle doğal olarak fiyat üzerinden yapıldığı için benim naçizane tavsiyem beklentilerinize göre cihaz tercih etmeniz olacaktır. Misal örnek verecek olursam sizin ilk önceliğiniz bataryadır ve diğer özellikleri idare etsin yeter diyorsanız orta segment bir cihazda tercih edebilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam 🙏

Geri
Yukarı