Samsung Galaxy S22 oyunlarda ısınıyor mu?

@Gigachad Enjoyer S22 kullananlar yardımcı olursa daha mantıklı olur hocam.
Isinma sorunun azaldığı söyleniyor, en azından yazılımsal kısmı çözülmüş sanırsam. Şimdi oyunlarda değil de kamerada ısındığı söyleniyor.
Ben bayideki Samsung S serisi ile ilgilenen çalışana da bizzat sordum, ısınma sorunu büyük oranda çözüldü dedi. 8 Gen 1 aslında sanıldığı kadar kötü değil performans kaybı yaşayacağınızı sanmıyorum.
Yine de kullanmadığım için bir yorum yapmam doğru olmaz ama bunları da bilginize yazdım.

Isinma sorunun azaldığı söyleniyor, en azından yazılımsal kısmı çözülmüş sanırsam. Şimdi oyunlarda değil de kamerada ısındığı söyleniyor.
Ben bayideki Samsung S serisi ile ilgilenen çalışana da bizzat sordum, ısınma sorunu büyük oranda çözüldü dedi. 8 Gen 1 aslında sanıldığı kadar kötü değil performans kaybı yaşayacağınızı sanmıyorum.
Yine de kullanmadığım için bir yorum yapmam doğru olmaz ama bunları da bilginize yazdım.

Zaten performans düşüşü fazla yaşamaz ama cihaz oyunlarda ısınır ve bataryası çok düşük kalır. Yoksa onun dışında S22'de güzel cihaz.

Xiaomi Redmi Note 8 çok üstün bir telefon olmadığı için 2. yılında sıkıntı çıkması normal.
Telefonum iyi olmadığı için zaten donanımsal sorunları es geçtim,yazılımsal sorunlardan bahsediyorum.Zibilyon tane donanımsal sorunu var zaten.
Ayrıca note 8 değil redmi 8 daha kötüsü :)
Teşekkürler hocam,telefon gerçekten çok güzel çünkü,sırf ısınmasından dolayı alınmaz gibi bir yol izlemek istemedim,ama bazı kullanıcılar telefonun ısındığını değil direktmen yandığını çok verimsiz bir işlemci olduğunu söylüyorlardı o yüzden bunu göz ardı edemezdim hatta s22 yerine s21 fe almalıyım diye düşünüyordum.Fakat ısınma sorunu büyük oranda çözüldüyse ne mutlu bana :)
Teşekkürler.

Zaten performans düşüşü fazla yaşamaz ama cihaz oyunlarda ısınır ve bataryası çok düşük kalır. Yoksa onun dışında S22'de güzel cihaz.

Araştırmalarıma göre bu ısınma telefon için sorun teşkil etmiyormuş ve performans düşüşü pek yaşanmayacaksa bana uyar hocam teşekkürler.

Konuma mesaj atan herkese çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı