Samsung Galaxy S22 vs iPhone SE 3

• Konuyu başlatan Scshuy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 458
Bende S22 almayı düşünüyorum S21 FE'ye göre çok daha iyi değil mi? Batarya haricinde o da pek sıkıntı değil.
Kesinlikle. Detaylı anlattığım bir makalem bulunuyor:

Kesinlikle. Detaylı anlattığım bir makalem bulunuyor:

Bayağıdır araştırıyorum hep de size rastlıyorum çok teşekkür ederim paylaştığınız bilgiler için. Makalenizi de okudum gayet açıklayıcı ve güzel olmuş. Ve de S22'yi alacağım en kısa sürede, üzmez gibime geliyor okuduğum şeyler doğrultusunda zaten aşırı oyun oynamayacağımdan yeterli olacaktır teşekkürler.

Aslında iPhone alacaktım ama mağazada S22'yi elime alınca büyülendim. Aklım ısınma sorunu nedeniyle iPhone almamı söylüyor ama bilemiyorum. Çok video izleyen ve sosyal medya kullanan biriyim, ara sıra gün içinde ağır oyunlarda oynarım. FPS düşüşü ve drop istemiyorum. Cihazı uzun yıllar kullanacağım sizce hangisi daha iyidir? (batarya konusunda sıkıntı yok bir şey olur diye yanında her zaman 6600MAH batarya taşıyan bir insanım.

S22 ile SE3 mü? Bu iki telefon karşılaştırılamayacak derecede farklar içeriyor. Gözüm kapalı S22 derdim. Isınma sorunu çok oyun oynamıyor iseniz rahatsiz etmez.

S22 ısınınca FPS düşüşü yaşandığı söyleniyor bu doğru mu yoksa sadece sorunlu cihaz denk gelirse mi? Ve aynı şey S21 içinde geçerli midir?
Asphalt 9: Legends'da böyle bir sorun yaşamadım. Gerçi sadece denemek için 1-2 kez oynadım sonra sildim, telefonda pek oyun oynamayı sevmiyorum. Ayrıca, oyun dışında da ısınmıyor.

Bende S22 almayı düşünüyorum S21 FE'ye göre çok daha iyi değil mi? Batarya haricinde o da pek sıkıntı değil.
Batarya günü çıkarıyor, tabii nasıl kullandığınıza da bağlı.

Asphalt 9: Legends'da böyle bir sorun yaşamadım. Gerçi sadece denemek için 1-2 kez oynadım sonra sildim, telefonda pek oyun oynamayı sevmiyorum. Ayrıca, oyun dışında da ısınmıyor.

Batarya günü çıkarıyor, tabii nasıl kullandığınıza da bağlı.

Rahatladım FPS düşmesi gibi sorunlar olmadığına göre gönül rahatlığı ile alabilirim çok teşekkürler.

Rahatladım FPS düşmesi gibi sorunlar olmadığına göre gönül rahatlığı ile alabilirim çok teşekkürler.

Bu arada daha demin öğrendiğime göre telefonu ilk alındığı zaman güncellemeleri yapıp sıfırlandığında ısınma sorunu neredeyse kökünden çözülüyormuş.

Bir şey daha soracağım 2.el 23 bin TL kutulu faturalı TR iPhone 13 mü yoksa 25 bin TL sıfır S22 mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı